Dr. Kelen

Ár:   1372 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabbka, az összetevőket feltöltötte: ivey.p, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb

Biztonságos, foltmentes barnaság, kellemes illat.  Sötétebb, már barnult bőrre.

A teljesen ártalmatlan önbarnító használatával foltmentesen érhető el a dekoratív, csábító bronzos bőrszín. Egyedi hatóanyag-kombinációja, bőrbarát összetétele biztosítja, hogy arcra, testre egyaránt felvihető. Napallergiás, pigmenthiányos és anyajegyes bőr esetén is bátran használható. Használata mellett szoláriumozhat, ill. napozhat bőrtípusának megfelelő aktivátor ill. napozókészítmény használatával.

Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz.

Aktív anyagai: DHA, Erythrulose, E-vitamin

szabbka

2013. május 29.

Először a világosabbat vettem meg ( nem a testápolót ), mert nem mertem/akartam az elején nagyon "le/bebarnulni" :) Mivel nem voltam fehér, így az alig látszott, de hidratálásnak jó volt:) Megrendeltem később ezt, és mondhatom, csodás:)) Nem büdös egyáltalán, az az igazi DrKelen-illat, nem foltos, nem kell órákig szárítgatni, és pár óra múlva barna vagyok tőle, nem sárga:) Egyszerűen szuper, plusz pont, h még hidratál is! Köszi DrKelen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.