Dr. Kelen

Ár:   2271 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Majida, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2021. november 12.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A kettős hatású szuperintenzív gyorsbarnító szolárium spray aktív anyagainak (Tyrosine, DHA, β-Carotin) köszönhetően felgyorsítja a barnulás természetes folyamatát és hosszantartó, ellenállhatatlan maxx-barnaságot biztosít. Az antioxidáns és bőröregedésgátló hatású E és B2 vitaminok védik és bársonyossá varázsolják a bronzbarna bőrt.

Tartósítószert, mesterséges színezőanyagot nem tartalmaz.

Jujuci

2021. július 22.

Nem igazán szerettem meg. A fújós kivitelezése nekem mondjuk kifejezetten tetszik, de a benne lévő alkohol már kevésbé. Na de ez a szag!!! :D Vallatni lehetne vele, olyan szörnyű. Egyébként nem vettem észre magamon, hogy hozzájárul a barnulásomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

dori_p

2021. július 2.

Sajnos először nem találtam meg itt feltöltve, pedig rákerestem amikor a DM-ben nézegettem, megszagolni nem tudtam/akartam maszkban, próbafújás nélkül. Rögtön visszavittem a boltba, a szaga először tömény alkohol, és ha az elillan, akkor pedig perzselt disznóbőr szag :( Én még talán elviselném de nem szeretném a személyzetet is kitenni ennek az élménynek a szalonban. Szó nélkül visszavették szerencsére, lehet nem ez volt az első ilyen eset :D Egyébként nem irritálta a bőröm, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Constantina88

2021. június 21.

Megvettem mert ekllett egy szolizás előtti krém és mert natúr. De csak itthon vettem észre, hogy alkoholos... És mivel az arcom is kenem arra sem túl jó az alkohol.
A szaga tényleg büdös de elviselhető. Igen pumpás és sokan azt írják h nem gazdaságos. Kéremszépen akkor fújd közelről a tenyeredbe és úgy oszlasd szét ;) én is úgy csinálom. :)

Mindneesetre elhasználom de legközelebb jobban odafigyelek az összetételre...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Mindneesetre elhasználom de legközelebb jobban odafigyelek az összetételre...

kittikorbel

2021. június 16.

Miután megvettem, elolvastam itt a kommenteket, de én adtam neki egy esélyt. Heti 1szer járok szoliba,eddig az ottani krémeket használtam, de egyszerűbbé akartam tenni emiatt kerestem inkább spray-t. Számomra a várt eredményt hozta. Az első alkalom után már látható volt az eredmény. Nálam ha nem használtam krémet akkor kB semmit sem ért a szoli. Az illata valóban borzalmas, tömény alkohol szaga van,amig nem szivodik fel addig kicsit ragacsos érzet van. Illetve talán annyira nem gazdaságos, hamar el tudja fujkalni az ember. Viszont én biztos újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Milva07

2021. április 24.

Jöttem megvédeni: ezért az árért teljesen jó terméket kapunk, akinek magasabb elvárása van, az tud venni Tan Asz U termékeket ötszörös áron... Valóban nem a legjobb az illata, de aki szolizik, annak úgyis van szolárium-szaga utána, ami azért elviselhető. A termék, az igaz, hogy picit ragad, de ez hamar elmúlik, a bőröm nem feszül, nem száraz utána és nekem valódi, nem narancsos/műbarna színem van, már 3 alkalom után. (Könnyen barnuló, soha le nem égő a bőröm, ez azért hozzátartozik az igazsághoz.) Mélybarnítós szoláriumban szép eredményt lehet elérni, tartóssága tesztelés alatt van.Nekem megéri az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 24.

kincsq

2021. április 23.

Nekem pozitív véleményem van erről a termékről. Tényleg érdekes a "szaga", de számomra teljesen elviselhető. Én amúgy is imádom a szolárium szagot:D. És tényleg barnít. Használata könnyű, nem leszek tőle foltos. 4 csillagot azért adok neki, mivel mintha hamar ki is kopna ez a barnaság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

nesszeszer

2020. szeptember 3.

Én is adok négy csillagot, de csak azért, mert ténykeg dobott a szolizáson. Aki nem akar négerbarna lenni egy szolizás után annak egy szolid segitség. Az illata elviselgtő, fél napig simán kibírható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 3.

moni0615

2020. július 22.

Elég nagy csalódás volt már az első használat után.... Borzasztó szaga van, ragacsos érzetet hagy maga után a bőrön, szolizás után nyomot hagy a fehérneműn! Nem tudnám jó szívvel ajánlani 😟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Majida

2020. július 13.

Normál ár kategóriás szolárium spray...nos az illata borzasztó alkoholos,szebben talán nem is lehet felkenni de önmagában nem rossz igazából nálam ugyanúgy barnít mint egy 5000 ft-os szolárium krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Richardb97

2020. január 8.

Én mint kezdő Szolárium használó is ezt választottam(igazából ez jött velem szembe).
Ezt piszok egyszerű felkenni. Magadra fújod, nem folyik semmi kellemetlenség. Könnyen elkenhető.Tény hogy sokat kell fújni így hamar fogy.
Én sem lettem sem sárgás sem foltos.(Bár inkább a sárgásabb barnaság felé hajlik mint a csoki barnaság felé.)
Valóban kicsit alkoholos szagú de nem zavaró.
Ha körbenézek a piacon meg ismerősem tapasztalatai alapján sem a legjobb termék ez de kezdőknek pl. ajánlom és aki nem akar olajos zsíros krémekkel szenvedni azoknak is.
Egy próbát megér.
Ár/értékben is biztos nem a legjobb.
De aki megteheti a rendszeres szoli használatot az ne sajnálja egy egy ilyen sprayre a pénzt.
De legközelebb talán én is mást próbálok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Valóban kicsit alkoholos szagú de nem zavaró.
Egy próbát megér.
Ár/értékben is biztos nem a legjobb.
De legközelebb talán én is mást próbálok

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.