Dr. Kelen

Ár:   1012 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deagle13, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb

A bedörzsölő gél használata edzések előtti felkészülésnél, nehéz fizikai igénybevételt megelőzően ajánlott. Használatával a sérülések kockázata, a túlterhelés veszélye csökken, a teljesítmény javul, a bemelegítési idő lerövidíthető. A fokozott terhelésnek kitett testrész bedörzsölése elősegíti, hogy az izmok optimális állapotba kerüljenek, vér- és oxigénellátásuk javuljon.

Alapanyaga a jól ismert sósborszesz, melynek rendkívül kedvező hatását koncentrált gyógynövény-kivonatokból álló ún. Herbal-System fokozza. A készítmény gyorsan beszívódik, mezen nem hagy foltot és a bőr nem ragad. Bőrbarát összetétele garantálja, hogy érzékeny bőrtípus esetén is használható.

Tartósítószert, mesterséges illat-, és színezőanyagot nem tartalmaz.

Aktív anyagai: borókaolaj, citromolaj, mentol, eukaliptuszolaj

Mokani

2019. augusztus 11.

Síeléshez kerestem krémet, ami nem égeti szét a bőrömet, de bemelegíti az izmokat, mert egyébként nem vagyok túl sportos... lesérülni pedig nem akartam!
Ezt ajánlották egy herbáriában és még akciós is volt.
Jó választás volt, nem égette szét a bőröm -nem éreztem, hogy leszedném- Napi 1x kentem vele a derekam és a térdem és jót tett, nem volt gond. A fahéj illatnak én örültem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Ezt ajánlották egy herbáriában és még akciós is volt.

bogyoca

2018. november 22.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a készítményt. Edzés előtt mindig átkenem magam vele. Nekem tetszik az illata, és az is, hogy gyorsan felszívódik, nem ragad tőle a bőröm. Teljesen felfrissít, szinte feltölt energiával! Külön öröm, hogy nem tartalmaz tartósítószert. Szóval, nekem 5 csillagos a gél! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

sueberry

2018. augusztus 10.

Versenyfelkészülés alatt a diétás szakaszban már minden edzéshez használom a bemelegítő krémet. Nagyon erős fahéjas szaga van, ami engem nem zavar. Erős helyi bővérűséget okoz, és bizserget, a bőröm kipirul tőle a bekent telületen. Nagyon hasznosnak találom! Doppingmentes termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

sabrirory

2014. november 14.

Én nem rendeltetésszerűen alkalmaztam.
Nagy fizikai igénybevételnek köszönhetően csúnyán bedagadt a bokám. Nem volt itthon más krém, amivel kicsit enyhíthettem volna a fájdalmat. Bekentük. Aztán jött a sikongatás,hogy ez hideg :D aztán 1 perc múlva úgy elkezdett égetni,hogy tiszta vörös lett a lábam. Viszont nagyon sokat segített. a fájdalmat nem éreztem már,mert szó szerint elzsibbadt tőle a lábam és a dagadás is apadni kezdett tőle.
Az illata egész kellemes, olyan fahéjra emlékeztető. Nagyon hálás vagyok ennek a gélnek. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 14.

Én nem rendeltetésszerűen alkalmaztam.

deagle13

2014. június 3.

Ez is az égetős krémek közül való, de azért nem annyira durva, mint a nicoflex. Kellően ellazítja az izmokat, én futáshoz használtam a vádlimra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Zselésítő, viszkozitást (sűrűséget) szabályozó anyag

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.