Dr. Kelen

Ár:   1012 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deagle13, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb

A bedörzsölő gél használata edzések előtti felkészülésnél, nehéz fizikai igénybevételt megelőzően ajánlott. Használatával a sérülések kockázata, a túlterhelés veszélye csökken, a teljesítmény javul, a bemelegítési idő lerövidíthető. A fokozott terhelésnek kitett testrész bedörzsölése elősegíti, hogy az izmok optimális állapotba kerüljenek, vér- és oxigénellátásuk javuljon.

Alapanyaga a jól ismert sósborszesz, melynek rendkívül kedvező hatását koncentrált gyógynövény-kivonatokból álló ún. Herbal-System fokozza. A készítmény gyorsan beszívódik, mezen nem hagy foltot és a bőr nem ragad. Bőrbarát összetétele garantálja, hogy érzékeny bőrtípus esetén is használható.

Tartósítószert, mesterséges illat-, és színezőanyagot nem tartalmaz.

Aktív anyagai: borókaolaj, citromolaj, mentol, eukaliptuszolaj

cattitude

2020. július 30.

futáshoz vettem nem olyan rég. tényleg nem ragad és nem hagy foltot, ami szuper, gyorsan beszívódik. szerintem büdös, de nem vészes és nem olyan nagyon erős a szag. kézről alaposan le kell mosni bedörzsölés után. tényleg jól bemelegíti az izmokat, érezhető a különbség, ha a géllel és ha nélküle edzek. engem nem csíp, nem éget, kellemes melegséget érzek csak. kíváncsi vagyok, meddig lesz elég egy tubus, de megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Aancsaa

2020. június 27.

Súlyzós edzés előtt használom a térdemre, illetve mostanában az egyik vállamra, ami kicsit megfájdult. Nagyon jó kis krém, szuper meleg érzetet ad, gyorsan beszívódik, szerintem az illata is jó. Viszont, mivel bemelegítő krém, számítsatok rá, hogy a bőr nagyon piros lesz tőle, de a hatása nekem kb. pont az edzés végéig tart, mire egy óra múlva végzek már épphogy egy enyhe bőrpír látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Mokani

2019. augusztus 11.

Síeléshez kerestem krémet, ami nem égeti szét a bőrömet, de bemelegíti az izmokat, mert egyébként nem vagyok túl sportos... lesérülni pedig nem akartam!
Ezt ajánlották egy herbáriában és még akciós is volt.
Jó választás volt, nem égette szét a bőröm -nem éreztem, hogy leszedném- Napi 1x kentem vele a derekam és a térdem és jót tett, nem volt gond. A fahéj illatnak én örültem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Ezt ajánlották egy herbáriában és még akciós is volt.

bogyoca

2018. november 22.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a készítményt. Edzés előtt mindig átkenem magam vele. Nekem tetszik az illata, és az is, hogy gyorsan felszívódik, nem ragad tőle a bőröm. Teljesen felfrissít, szinte feltölt energiával! Külön öröm, hogy nem tartalmaz tartósítószert. Szóval, nekem 5 csillagos a gél! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

sueberry

2018. augusztus 10.

Versenyfelkészülés alatt a diétás szakaszban már minden edzéshez használom a bemelegítő krémet. Nagyon erős fahéjas szaga van, ami engem nem zavar. Erős helyi bővérűséget okoz, és bizserget, a bőröm kipirul tőle a bekent telületen. Nagyon hasznosnak találom! Doppingmentes termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

sabrirory

2014. november 14.

Én nem rendeltetésszerűen alkalmaztam.
Nagy fizikai igénybevételnek köszönhetően csúnyán bedagadt a bokám. Nem volt itthon más krém, amivel kicsit enyhíthettem volna a fájdalmat. Bekentük. Aztán jött a sikongatás,hogy ez hideg :D aztán 1 perc múlva úgy elkezdett égetni,hogy tiszta vörös lett a lábam. Viszont nagyon sokat segített. a fájdalmat nem éreztem már,mert szó szerint elzsibbadt tőle a lábam és a dagadás is apadni kezdett tőle.
Az illata egész kellemes, olyan fahéjra emlékeztető. Nagyon hálás vagyok ennek a gélnek. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Én nem rendeltetésszerűen alkalmaztam.

deagle13

2014. június 3.

Ez is az égetős krémek közül való, de azért nem annyira durva, mint a nicoflex. Kellően ellazítja az izmokat, én futáshoz használtam a vádlimra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Zselésítő, viszkozitást (sűrűséget) szabályozó anyag

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.