Dr. Kelen

Ár:   1127 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Profi és amatőr sportolóknak, mozgást kedvelőknek ajánlott a Dr. Kelen SPORT- család (Start, Stop, Sportkrém). A gyógynövény Herbal-System koncepció alapján fejlesztett, hűsítő és gyulladáscsökkentő menta,- rozmaring- és zsályaolajat tartalmazó Dr. Kelen STOP gél használata edzés után, ill. a fáradt, megerőltetett végtagok levezető átmozgatásánál, nyújtó gyakorlatok végzésénél ajánlott. Gyógynövény tartalma jótékonyan befolyásolja az izomlázat és a fáradtságérzetet a sósborszesz kellemes, hűsítő hatása mellett. Az alkoholos gél azonnal beszívódik, a bőr nem lesz zsíros tapintású.

kfruzsi142

2019. március 8.

Kellemesen hűsít és pezsdít, nagyon jól esik az edzést követően a lábaimnak. Amikor kicsit túledzettem magam, megkönnyebbült tőle a combom. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Brigoca

2019. január 2.

A párom combjára vettük, mert meghúzta edzés közben. Nem volt különösebb hatása, csak a kellemes hűs érzet. Nem hiszem hogy valaha el fog fogyni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

sueberry

2018. augusztus 10.

Bersenyfelkészülés alatt sokszor mentette meg az életemet 😀 Túledzett, brutális izomlázban sajgó izmokra nekem biztos enyhülést ad. Egy-egy kemény edzés után nyújtás és smr henger után nálam kötelező darab. És azt ígéri, doppingmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Clementine

2018. június 4.

Valamelyik nap edzés közben meghúztam a combomat és gondoltam, hogy kéne rá valami krém. Ennek megtetszett a csomagolása és az ára se volt vészes plusz az illata kifejezetten jó. Az állaga géles és hamar beszívódik. Egyszer bekentem vele a lábam és másnapra egyáltalán nem fájt, tudtam mindenhogy mozgatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

MormiOrsi

2017. július 24.

A masszőröm ajánlotta, mert egyik fitness órán meghúztam nagyon a derekam. Úgy voltam vele, hogy ehh, egy krém biztosan nem fog ezen segíteni, de nem túl drága és egy próbát megér. Én voltam a legjobban meglepődve, mikor másnap sokkal, de sokkal jobb lett a helyzet és kúraszerű alkalmazás mellett el is múlt a dolog. Azóta a csuklyásomra is ezt használom, mert néha iszonyatosan be tud állni (ha rossz matracon alszom pl) és azt is nagyon szépen lelazítja. Felkenés után nekem enyhén hűsít, az állaga kicsit ragacsos, de ez hamar megszűnik. Szóval azóta alapdarab és bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

sbetti312

2017. június 2.

Edzés után használom, tökéletesen ellazítja a vádlimat, combomat! Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

XGAB

2015. június 23.

A vádlim beállt, mint a kő. Folyamatosan feszült. Több krémet is próbáltam, sajnos mindhiába.
Ez a gél viszont nagyon sokat segít! Megszüntette a feszülést. Nem ragad, a kezdeti fogkrém szaga gyorsan elillan és utána egyáltalán nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

deagle13

2014. szeptember 19.

Eddig ha bármiféle "panaszom" volt mindig jégzseléket használtam. Úgy gondoltam azok is jók a fáradt lábaimra sportolás után, általában azokat is arra javasolják. Ezzel érezhetően ellazul az izom, nem csak érzéstelenítést és frissítést kapunk. Ha valakinek izomfájdalma van bátran ajánlom, nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Musil

2013. augusztus 7.

Bár első blikkre állatira büdös, a kellemetlen szag nagyon hamar elillan. Rendkívül hatékony, megerőltető mozgások utáni izomlázra, húzódásra, izomlázra nagyon tudom ajánlani, mert valóban remekül enyhíti a fájdalmat. Szerintem kiváló készítmény, le a kalappal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triethanolamine
Illatanyagok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Limonene

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.