Dr. Kelen

Ár:   1220 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: milkweed, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Fényvédők

Napozás utáni gél, azonnal hűsíti, nyugtatja a leégett bőrt és enyhíti a napallergia, napkiütés tüneteit. Hidratálja és regenerálja a nap, szél és víz által igénybe vett bőrt. Hosszan tartó hatását két természetes eredetű aktív anyag kombinációja biztosítja. Aloe Vera - ismert gyulladást mérséklő és hámregeneráló hatású tradicionális gyógynövény. Panthenol (B5 ProVitamin) csökkenti a bőrirritációt és hidratálja a napozás utáni bőrt. Nem ragad, gyorsan és nyomtalanul felszívódik.

hdori23

2020. június 28.

Nagyon nagy segítség volt az elmúlt napokban. Kinti munkát kellett végeznem és hiába kentem magam 50 faktoros naptejjel a tarkóm úgy leégett hogy 2 napig egy pólót sem tudtam elviselni. Többször kenem egy nap már másnap sokkal jobb volt, megakadályozza a hámlást és szépen bebarnul a bőröm tőle. Nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

fioretta

2020. június 19.

Abszolút hatásos az erősen leégett bőrre is. Pumpás kiszerelésű, nagyon kellemesen hűsít. Először féltem, mivel összetevői között 2. helyen szerepel az alkohol és tényleg nagyon érződik a szagán is, ezért először kétkedve használtam, tudva, hogy az alkohol szárító hatású - egy égett bőrnek nem épp erre van szüksége. Azonban nagyon jól nyugtatta a bőrt és egész jól meggátolta a lehámlást is. Nem kell bemasszírozni, csak vékonyan bekenni az érintett bőrfelületet és szükség esetnén újrakenni. Sajnos kis kiszerelés és drága, viszonylag hamar elfogyott, mivel félóránként újrakentem viszonylag nagy, súlyosan leégett felületen, így szinte egy leégésre volt csak elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

bogyoca

2019. augusztus 21.

Elképesztően jó ez a termék! Úgy leégtem, hogy már az is fájt, ha felvettem a pólómat. Azonnal hűsített és szépen helyre hozta a vörösséget is. Jól hidratál, nálam ötcsillagos! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Mokani

2019. augusztus 11.

Első alkalommal akkor is leégek ha minden percben kenegetném magam... szóval úgy indultam neki, hogy majd lesz valami.
Leégtem, hátam és az arcom és már a parton ezt kentem magamra -> utána a szálláson és még lefekvés előtt is -> nehéz volt az alvás, de reggelre jobban éreztem magam és simán ki tudtam menni a napra!
Nálam átment a teszten, viszem magammal ezt is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Nálam átment a teszten, viszem magammal ezt is :)

szabotimi.szabotimi

2018. október 8.

Most nyáron használtam először. Mondjuk megúszhattam volna, ha használok napozót...na mindegy.
Estére rendbe hozta a rákvörös bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 8.

Estére rendbe hozta a rákvörös bőrömet.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak