Dr. Kelen

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Majida, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2019. október 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A kettős hatású szuperintenzív gyorsbarnító szolárium spray aktív anyagainak (Tyrosine, DHA, β-Carotin) köszönhetően felgyorsítja a barnulás természetes folyamatát és hosszantartó, ellenállhatatlan maxx-barnaságot biztosít. Az antioxidáns és bőröregedésgátló hatású E és B2 vitaminok védik és bársonyossá varázsolják a bronzbarna bőrt.

Tartósítószert, mesterséges színezőanyagot nem tartalmaz.

nesszeszer

2020. szeptember 3.

Én is adok négy csillagot, de csak azért, mert ténykeg dobott a szolizáson. Aki nem akar négerbarna lenni egy szolizás után annak egy szolid segitség. Az illata elviselgtő, fél napig simán kibírható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 3.

moni0615

2020. július 22.

Elég nagy csalódás volt már az első használat után.... Borzasztó szaga van, ragacsos érzetet hagy maga után a bőrön, szolizás után nyomot hagy a fehérneműn! Nem tudnám jó szívvel ajánlani 😟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Majida

2020. július 13.

Normál ár kategóriás szolárium spray...nos az illata borzasztó alkoholos,szebben talán nem is lehet felkenni de önmagában nem rossz igazából nálam ugyanúgy barnít mint egy 5000 ft-os szolárium krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Richardb97

2020. január 8.

Én mint kezdő Szolárium használó is ezt választottam(igazából ez jött velem szembe).
Ezt piszok egyszerű felkenni. Magadra fújod, nem folyik semmi kellemetlenség. Könnyen elkenhető.Tény hogy sokat kell fújni így hamar fogy.
Én sem lettem sem sárgás sem foltos.(Bár inkább a sárgásabb barnaság felé hajlik mint a csoki barnaság felé.)
Valóban kicsit alkoholos szagú de nem zavaró.
Ha körbenézek a piacon meg ismerősem tapasztalatai alapján sem a legjobb termék ez de kezdőknek pl. ajánlom és aki nem akar olajos zsíros krémekkel szenvedni azoknak is.
Egy próbát megér.
Ár/értékben is biztos nem a legjobb.
De aki megteheti a rendszeres szoli használatot az ne sajnálja egy egy ilyen sprayre a pénzt.
De legközelebb talán én is mást próbálok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Valóban kicsit alkoholos szagú de nem zavaró.
Egy próbát megér.
Ár/értékben is biztos nem a legjobb.
De legközelebb talán én is mást próbálok

bogyoca

2019. december 30.

Szerintem pont, hogy nagyon praktikus a használata, én a hátamra is szoktam fújni belőle. Én nem „sárgultam” tőle, pont ellenkezőleg. Szép, egyenletes barna lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

blondie95

2019. július 29.

Budös, alig lehet felvinni, nem kenheto, maceras, letelik a vetkozesi ido, nem praktikus. ha vhol nem jol kened el, bizony foltos lesz. Barnitani azert vmennyit barnit, ezert kap 2 csillagot. Biztos sosem veszem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

szilvida

2019. július 4.

Szerintem szuper barnítós, szoli krém! Bekentem magam szoláriumozás előtt és nagyon szép barna lettem tőle, tartós eredménnyel. Az illata valóban nem kellemes felkenéskor, de pl én szolizás közben már vagy utána nem igen éreztem magamon. Jó ez a sprays kiszerelés is, mert könnyen és egyenletesen lehet felvinni a terméket.
Az ára kicsit húzós szerintem, ezért nem kap 5 csillagot, de egyébként merem ajánlani mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

alizee

2019. július 2.

nem nem nem! ilyen borzalmas szolárium krémet még nem próbáltam, sőt nem is krém hanem folyadék. nagyon büdös alkohol szaga van, tudom sok szolikrém büdös de ez elviselhetetlen számomra. pillanatok alatt beszívja az ember bőre (vagy elpárolog róla), nem lehet normálisan elkenni ezáltal szép foltosra lehet tőle barnulni. bezzeg a tenyeremet úgy megfogta, hogy egy hét alatt nem jött le róla az undorító sárgaság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

zsaniazsanika

2019. június 12.

Én kizárólag ezt használom napozáshoz. Szoláriumba nem ajánlom, mert bár nem tartalmaz mesterséges szinezőt, mégis kicsit sárgás lesz az eredmény. Ellenben a természetes napon csodákat tesz. 15 oerc napozás után nagyon látványos az eredmény. Mind e mellett hosszantartó, mély barnaságot kölcsönös. 2000 ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Margaretmargaret

2019. május 29.

Nagyon csalódott vagyok! Többszöri ellenőrzés mellett választottam ezt a krémet, mert a többi márkatársával ellentétben erre nem volt ráírva, hogy önbarnítót tartalmaz, és pont ez volt a cél. Ehhez képest a tegnapi első használat után mára szép sárgarépa színem lett, ráadásul foltosan... totál pénzkidobás volt, hiszen így bizony a kukában fog landolni. Már csak abban bízom, hogy amilyen hamar megfogott, olyan hamar le is kopik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.