Dr. Konopka's

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ásványi anyagokban és bisabololban gazdag bio kamillakivonatot tartalmaz. Nyugtatja és kisimítja a bőrt. Rózsavíz-tartalmának köszönhetően gyengéden tisztít és helyreállítja a bőr természetes hidratáltságát, puha és finom arcbőrt eredményez.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Ár: 800 , Eladó: calendula88
Állapot: A cimke tetejéig van, néhány alkalommal használtam , Helyszín: Budapest, III, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapjan, vagy posta/foxpost

Honeyhair

2020. március 8.

Hát igen, a habzásba én is beleszaladtam, miután először a más tonikoknál megszokott nagyobb mennyiséget locsoltam belőle a vattakorongra. Kisebb adaggal sokkal jobban működik. Engem nem zavar az illata, bár nem elsősorban a rózsát érzem benne, hanem inkább azt a jellegzetes keserűmandulás-gyógynövényes illatot, ami a márka regeneráló arcmaszkjának is van. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, a kamillát amúgy is imádom, minden formában - teának is -, és tetszik, hogy nemcsak frissítő, de tisztító hatása is van. Viszont - talán emiatt - az én bőrömet kissé szárítja, húzza, ezért van az egy csillag levonás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

VEdit06

2019. szeptember 19.

Az a baj, hogy nem nagyon tapasztaltam (közel 1 flakon használata után) sem különösebb kisimítást, sem kiemelkedő hidratálást. Igen ez a jó kifejezés. Nem kiemelkedő. Bezzeg az illata.... Nekem tolakodó, erős, nem tudtam megszokni, de ez ugye szubjektív... Annak ajánlom bátran, akinek nagyon fontos, hogy natúr és vegán kozmetikumot használ, mert ezen a téren hiánypótló. Valóban óvatosan kell bánni az adagolással, mert hajlamos habzani egy kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Naftalin

2019. szeptember 3.

Nem tudom, hogy maradhatott ki eddig, már a negyedik vagy ötödik flakonnal fogyasztom és ez nálam nagy szó, ha valamit ennyiszer újraveszek és nincs kedvem elcsábulni újabb termékek irányába. Ehhez hozzájárul az is, hogy a bőröm gyorsan megszokja a dolgokat és vagy reakciót produkál, vagy pedig hatását kezdi veszteni az éppen használt kencefice. Ez a kis tonik azon (tényleg) kevés termék között van, ami semmi problémát nem okozott hosszútávon sem és még hatékony is :) Reggel-este használom, lemosni utána én nem szoktam az arcomról. Szépen leszedi, ami az arctisztítás után a bőrön marad, de szerencsére egyáltalán nem szárít, az illatát is szeretem, hogy bár nem rózsás, de mégis diszkrét és natúr. Nem utolsó szempont, hogy nem kell belőle sok, szóval ár-érték aránya is teljesen megfelelő számomra. Természetesen öt csillag, ha nem változtatnak semmit rajta, továbbra is marad hű társam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Noncsikaaa

2019. augusztus 24.

Manapság már alig lehet tonikot venni, a micellás vizek ellepték a polcokat, és én ennek nem örülök. Ahhoz képest, hogy ez egy tiszta termék (natúr, bio, vegán, mindenmentes, stb.) elég baráti az ára, hasonló összetételű termékeket én 3.000Ft környékén szoktam venni. Éppen ezért is vettem meg, mert a megszokott tonikom még úton van koreából. Nagyon tetszik a gyógynövényes illata, bár kicsit erős, számomra nem zavaró. Jól tisztít, még ha nem is ez a fő célja, és kevés kell belőle. Én azt vettem észre, hogy szépen hidratál és bársonyos lesz a bőröm tőle, élettel teli és ragyogó, pihepuha. Egyelőre csak jó tapasztalataim vannak, örülök, hogy találtam egy jó kis helyettesítő tonikot. Mivel csak jókat tudok elmondani róla, nem vonok le csillagot, bár nem ez a kedvencem. Ettől függetlenül lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

bija

2019. július 11.

Nagyon jó tonik, ha éppen elfogy valamelyik koreai és gyorsan kell beszerezni. :)
Jó összetevők, ritkaság számba megy itthon az ilyen szuper tonik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Jó összetevők, ritkaság számba megy itthon az ilyen szuper tonik.

Csiimi

2019. május 7.

Először kicsit csalódott voltam, felhabzott felvitelnél, de rájöttem, hogy egész keveset kell a vattakorongra csepegtetni, hogy ez elkerülhető legyen. Így már szuperul működik, láthatóan segít a vízhiányomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Norina99

2019. április 8.

Olyan tonikot kerestem, ami alkoholmentes, természetes és érzékeny bőrre is jó. Nekem nagyon bevált, szeretem az enyhén gyógynövényes illatát is. Nyugtatja a bőröm, hidratál és összességében szebbnek látom az arcom, mióta használom. A márka nyugtató hidratáló krémjével együtt használom, és számomra szuper páros lett. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Szonjo

2019. április 3.

Felfrissíti az arcomat ébredés után, illetve én krémezés előtt az arc "előkészítésére" szoktam használni. Frissít, de én a többiekkel ellentétben némi szárítást érzek, de lehet hogy csak a nedvesség elpárolgása miatt. Semmi irritáció, az illathoz hozzá lehet/kell szokni, elvégre ezért veszünk természetes anyagú kozmetikumokat, hogy ne legyen mesterségesen generált "kellemes illata". Nekem bevált, bár úgy érzem, enélkül is teljes lenne az arcápolási rutinom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Maffia

2019. március 9.

Jo minosegu, remek illatu termek. Mivel nem szarit, zsiros borre is kifejezetten kedvezo hatassal van (a tulzott szaritassal pont ellentetes hatast valtanank ki). Hasznalat utan finom, puha a borom, utana hidratalnom sem kell, de elotte mindenkeppen arcot kell mosni, mert a termek az arcon levo sminket, szennyezodeseket nem tavolitja el maradektalanul. Osszesegeben jo termek, kellemes hasznalni, de emellett tartos valtozast senki ne varjon tole.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Wandus

2019. február 10.

Nagyon jó ez az arctonik, az egyik legjobb, amit eddig használtam. Nagyon szeretem az illatát és használata után finom puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract