Dr. Konopka's

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ásványi anyagokban és bisabololban gazdag bio kamillakivonatot tartalmaz. Nyugtatja és kisimítja a bőrt. Rózsavíz-tartalmának köszönhetően gyengéden tisztít és helyreállítja a bőr természetes hidratáltságát, puha és finom arcbőrt eredményez.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Ár: 800 , Eladó: calendula88
Állapot: A cimke tetejéig van, néhány alkalommal használtam , Helyszín: Budapest, III, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapjan, vagy posta/foxpost

Ancsuk

2019. január 31.

Annyira nyugtató wellneszes illata van. Nem szaritja es nem bantja a boromet abszolut kedvenc bár furcsállom, hogy le kell mosnom, bevallom néha-néha megfeledkezek róla

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

szarazaboromgec

2019. január 25.

Nagyon szeretem, felfrissíti és megnyugtatja a bőröm, puha érzetet ad a használata után. 😊 Egyáltalán nem irritálja az arcom, bár az illata nekem sem a kedvencem. 🤨

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

szaboibolya

2018. december 24.

nagyon kellemes gyógynövényes illata van, micellás lemosás után használom, a hidratáló hatás fokozása érdekében teszek hozzá 1-2 csepp ligetszépe magolajat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 24.

Scheszter

2018. december 23.

Kellemes az illata, teszi a dolgát. Ami számomra nagyon fontos hogy nem szárít. Ár érték arányban kihagyhatatlan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

incifinc

2018. október 29.

Lassan el fogom hagyni a tonicot az arckezelésemből, de addig is ezt használom, ha lusta vagyok arcot mosni szappannal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

i.napcsi

2018. október 19.

Érdekesek vagyunk mert az alul írók mintha valami tök más termékről beszélnének!Az illata enyhe és nagyon kellemes,semmilyen irritáló hatása nincs még érzékenyebb bőrön sem,az ára zseniális!Amiért kipróbáltam:-utálom a habzó arctisztitókat és kellet valami az olajos lemosó után,de ha nincs rajtad 3liter smink meg 1liter fényvédő,akkor önmagában is vattával alaposan tisztit de csak szinte láthatatlanul habzik!Szóval evvel alaposan vattával áttörlöm az arcom az olajos mosás után és leöblítem!Persze kérdezheted minek ennyi jó anyag és leöblíteni nekem nem mindegy hogy lemosáskort is mi van az arcomon,használok nagyon jó micellás vizet is ugyan ezen a módon és azokat is 99%-ban leöblítem,mert biztosan érzem hogy annak nem az arcon a helye,nem véletlen sokan panaszkodnak,viszket a szemük meg száraz a bőrül,a legbiztosabb ha alapos használat után mindent jól leöblítesz!!Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 19.

curlyblond

2018. augusztus 17.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem tapasztaltam irirtációt sőt nekem “megnyugtatta”( amennyire egy tonik képes ) a bőröm de minden ember más és más. Szóval nekem újra vevős ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

pigglypig

2018. július 1.

Tényleg nagyon rossz a szaga, ráadásul eszméletlen erős is. Nekem nem okozott semmi szélsőséges tünetet, sőt, mondhatni semmit nem észleltem, nulla mind a pozitív, mind a negatív hatása. Oké, tonik, szóval nem vártam csodát... de akkor ennekaz árnak a feléért megveszem inkább a Balea Medet, ennyit az is tud és legalább nem büdös. Így, hogy pixiben volt nem bánkódom miatta, elhasználom, de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

CeCeDrake

2018. május 27.

Rettenetes szaga van, de az mellékes igazából. Olyan fertőtlenítő szag keveredve gyógynövény szaggal.
Az már nagyobb baj, hogy lemarja az arcom kb, de a csuklómon is kipróbáltam, ott is csíp és piros lesz tőle a bőröm! Az arcomon csúnya kiütéseket okozott!
Kukában végezte. Messze kerülöm az összes terméküket! 😠

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Kukában végezte. Messze kerülöm az összes terméküket! 😠

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract