dr. Organic

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbancs, Módosítva: 2011. november 19.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 290 Ft

Kiszerelés: 250 ml

(Az illatanyag természetes és élelmiszer minőségű.)

Ár: 2 290 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Asztrid

2016. január 11.

Ugyanazt tudom írni, mint az olívaolajas társáról. Nem szárít, jó a habzása, bár az illata egy kicsit elmarad a másiktól. Összességében véve, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Trixi

2014. augusztus 26.

Nálam most előlépett kedvenc tusfürdővé, már a második flakont használom. Végre egy szép összetevőjű, megfizethető, habzó tusfürdő, amely nem szárítja a bőröm, és még az illata is elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

missy89

2014. július 15.

Nekem sajnos nem jött be, nagyon szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Nekem sajnos nem jött be, nagyon szárítja a bőröm.

n.andrea

2014. február 25.

Jó kis tusi, illata jó, sokáig elég, hidratálja a bőröm, nem is használtam egész télen testápolót, csak azért adok neki 4 csillagot, mert a teafás tusitól elmúlnak a patik és egyéb bőrproblémák, vagyis nekem elmúltak!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

veronie

2013. február 23.

Nagyon szeretem. Gazdaságos, kevés is elég belőle és már az első használat után is nagyon puha volt tőle a bőröm. Finom, friss, citrusos illata van, ami fürdés után még enyhén érezhető, aztán hamar elillan, de ettől függetlenül friss érzetet hagy maga után. Rászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

krisztaster

2012. november 19.

Ez a tusfürdő hozza a dr organic színvonalat. Imádom. Az állaga kellemes, jól kenhető, az illata nagyon finom és természetes...Nagyon jó termék, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

Andicska

2012. március 26.

Kellemes illata van, és valahogy jó érzés vele tusolni. Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Kellemes illata van, és valahogy jó érzés vele tusolni. Nem szárítja a bőrömet.

Viki000

2012. február 13.

Szerintem is jó, nem szárítja a bőrt, kellemes érzés használni. Kicsit drágának tartom, emiatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Debbie

2011. november 19.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Szerintem is nagyon jó, - és ez igaz ezen márka több Aloe Verás termékére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 19.

gabbancs

2011. november 7.

Száraz, érzékeny, és ősztől tavaszig ekcémás bőröm van. Eddig minden tusfürdő szárította, hiába volt mindegyik 'bőrgyógyászatilag tesztelt', 'hidratáló', és 'érzékeny bőrre ajánlott'. Mióta ezt használom, azóta nem jött elő az ekcémám, és nem viszket egyáltalán a bőröm, és sokkal kevesebbszer húzódik. Ez számomra tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract