dr. Organic

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolesz, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1 790 Ft

Ár: 1 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
Kíváncsi Fáncsi

2012. szeptember 7.

Miután felkészültem az erős mentolos ízre, egészen meglepődtem, hogy számomra csak kellemes mértékben jelentkezett. Kiéreztem a gyümölcsös ízt is, ami kellemesen megmaradt a fogmosást követően is. Habosodásával is meg vagyok elégedve, a jelenleg kapható 3 féle dr. Organic fogkrém közül ez a kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Nyimuska

2012. március 30.

Közben találtam jobb összetevőjűt, de azért el fogom már használni, mert ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

jena

Korcsoport: >54
2012. január 21.

A sokadik tubussal használom, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 21.

A sokadik tubussal használom, nagyon meg vagyok vele elégedve.

horzso

2011. november 15.

Szerintem szörnyű. Egyáltalán nem habzik, viszont szétcsípte a számat. Sem az ízét, sem az állagát nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 15.

zsolesz

2011. november 4.

Tökéletesen tisztít és sokáig friss lesz tőle a leheletem, de nekem giga mentolos. . .kisgyerekeknek semmiképp nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!