dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szendi, az összetevőket feltöltötte: Klare, Módosítva: 2021. december 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

2020-ban megújult összetétel!

A szűz bio kókuszolaj bőrtáplálótulajdonságai, valamint magas triglicerid tartalma miatt ismert, mely hatékonyan hidratálja a fejbőrt. Bioaktív hatóanyagokkal kombinálva hidratáló kondicionálót alkot, mely mélyen behatolva a hajszálak keratin rostjai közé, csodálatosan táplálja a hajat.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Cremeviki

2022. március 31.

Durván szárítja a hajat és 3x annyit kell használni mint egy átlagos kondícionálóból. Nettó pénzkidobás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

Yvaine

2021. október 16.

Nekem kevés kell belőle, mert zsírosítja a hajam, szóval csak óvatosan. Egyébként simává és kifésülhetővé teszi. Szeretem a szép összetevőit is, illatát, állagát, azt, hogy érzem ez egy jó minőség. A samponját egyszer próbáltam, attól még inkább zsírosodott a hajam sajnos.
Még ha vigyázni is kell vele, szeretem, mert igazi kis ápoló cucc. Szerintem nem túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

ildig

2021. május 23.

Száraz, vékony szálú hajamra egyátalán nem vált be. Háromszoros mennyiséget használok egy átlagos hajbalzsamhoz képest és így sem érzem semmi hatását.
Abszolút túlárazott termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Abszolút túlárazott termék.

fuge7

2021. április 12.

Ez kb semmit nem ér, csak pénzkidobás... hiába kentem a hajamra és a fejbőrömre, mintha semmit sem kentem volna rá... pedig hát az árát elkérik. A 900 ft-os Isana meg Balea is legalább ezt tudja - igaz a Dr.Organic termékek összetevői szebbek nyilván.
Azt írja a fenti leírásban: "2020-ban megújult összetétel" - hűha, akkor sztem nem kellett volna variálni azon, ami már egyszer bevált... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

vmarti

2020. június 15.

Egy teljes flakonnal elhasználtam (de! nem együtt használtam a samponjával lehet akkor hatékonyabb lenne) és azért vettem meg mert az alkohol "csak" a 3. helyen van,de ez a balzsam minden egyes alkalommal jobban kiszárította és összeállította a hajam egy nagy maszlaggá ,mint azok a termékek amiknek az alkohol a 2. helyen van...és fele ennyibe kerülnek.. :( sajnos ez egy nagy csalódás.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Kkarry1226

2019. szeptember 24.

IMÁDOMMM!!!!!
Extra száraz a hajam, csodát művel mást nem is használok, többihez képest ez a nyerő!
Fényessé, kifésülhetővé, finom tapintásúvá teszi a hajam. Zsírosítja kicsit a hajat (ami nekem nem rossz, sőt)
Illata finom, bár nem is erős.
Bió!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

IMÁDOMMM!!!!!
Illata finom, bár nem is erős.
Bió!

alphecca

2019. május 14.

Nem rossz de ár érték arányban vannak jobbak. Kár hogy az illatát nem érzem egy percig sem.Érdemes legalább 15 percig a hajon hagyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

Maze

2018. szeptember 29.

Ez a cucc jobb mint a samponja, a kettőt együtt használtam. Két flakon fogyott el. Vékonyszálú gubancolódó a hajam, hát a kondicionáló azért sokat segített a sampon előhatásán, de ettől még nem lett borzasztóan puha a hajam. Ebből a kondicionálóból iszonyú mennyiséget kellett használnom..amit már pazarlásnak tartok :D Bár sokáig kitartottak a flakonok, az összetevők miatt vált szimpatikussá..azért mégis maradok a szalonminőségű cuccoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Valerie13

2018. szeptember 9.

1x próbáltam ki. Az illata tetszett, kicsit gubancolódott tőle a szőkített hajam, viszont fényesebbé varázsolta ami pozitív. Nem tudom megvenném-e. Más olajos kondicionálók szerintem jobban esnek a szőkített hajnak, a kókuszolaj inkább göndör hajhoz való. Ettől függetlenül jó kis termék. A samponja viszont nálam felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Bloom

2018. augusztus 7.

Szőkített, vékonyszálú hajra semmilyen jelentős pozitív hatása nem volt. Egyetértek a pár hozzászólással előttem leírtakkal: festett hajjal "nem tud mit kezdeni". Jobban gubancolódott a hajam, nehezebben tudtam kifésülni. Összetevői alapján többet vártam a terméktől. Végeredményben valamivel puhább lett a hajam tőle, mint más balzsamoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract