dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szendi, az összetevőket feltöltötte: Klare, Módosítva: 2021. december 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

2020-ban megújult összetétel!

A szűz bio kókuszolaj bőrtáplálótulajdonságai, valamint magas triglicerid tartalma miatt ismert, mely hatékonyan hidratálja a fejbőrt. Bioaktív hatóanyagokkal kombinálva hidratáló kondicionálót alkot, mely mélyen behatolva a hajszálak keratin rostjai közé, csodálatosan táplálja a hajat.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

horanett92

2018. június 25.

Nagyon megszerettem ezt a balzsamot. Az ára kicsit húzós, de Joy napokon olcsóbban hozzá lehet jutni. Szerintem az illata nagyon jó, kár hogy nem marad meg a kiöblítés után. Yves Rocher sampon után használom és jól működnek együtt. Kb. 10 percet hagyom a hajamon tusolás közben. Könnyen fésülhető, puha lesz tőle a hajam. Nagy kiszerelés, valószínűleg sokáig kitart a long bob frizurámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

bbkriszta

2018. március 10.

korrekt balzsam, nem nehezíti el a göndör hajamat, nincs erős illata, jók az összetevői, egész sokáig elég
az márka olivás samponjával mosom előtte a hajam, működőképes kombináció
régóta ez az első balzsam amivel meg vagyok elégedve, szerintem egy próbát biztosan megér száraz hajra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

az márka olivás samponjával mosom előtte a hajam, működőképes kombináció

jul100

2018. március 10.

Sokféle balzsamot kipróbáltam már, de eddig ez nyert. A összes többi balzsamom csak 1-2 hónapig működött, aztán szakítanunk kellett, de ezt már több éve újraveszem. Tényleg nagyon sűrű, nem kell belőle sok, szóval nem sajnálom rá a pénzt. Az illata kicsit fura, de nálam ez nem szempont, ha nem marad meg a hajamban, márpedig ez teljesen elillan.
Most nemrég szőkítettem a hajamon, kíváncsi vagyok, fog-e továbbra is működni. Ennél drágább balzsamom még nem volt, szóval lehet, vannak a piacon jobbak, csak nem tudok róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Mila85

2018. március 8.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel. Először is a szaga... ez nekem szag kategória nem illat. Szerencsére már csak néhány adag van az a flakon alján. Olyasmi mint a megsavanyodott használt mosogató szivacs...bocs. Nem erős és szerencsére a hajban se marad, de na..így 2-3 hónap használat után elég is belőle. A hatása az tulajdonképpen rendben van, nem igazán van törött hajam, long bob a frizkóm, októberben voltam fodrásznál, most megyek kis frissítésre jövő héten, de töredezés nem igazán van. Pedig én csak kb 2 percre hagyom fent, a reggeli hajmosás (heti 3x) zuhany alatt, gyors ceremónia. Azért is vágattam le a hajamat mert gyorsan zsírosodik, és utálom ha összeállt, lapos a hajam és sokat mosom, más nem segít, el is alszom, nincs más választásom nekem mosni kell akkor áll szépen csak. Tehát nekem olyan balzsam kellett ami rövid idő alatt is hat. De ennek szerintem több idő kell, akkor jobban hidratál az tuti. Az olívás hajbalzsamnál szerintem ez jobb. A következő is lehet ettől a márkától lesz, nem szeretnék műdolgokat kenni a hajamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Litta

2017. november 24.

Jó tömény, sűrű krém, érezni, hogy van benne anyag (mondjuk ennyi pénzért lehet is), nem úgy mint a Serical Latte és egyéb gagyi literes löttyökben. A mérete csalóka, mert elsőre ugyan kevésnek tűnik, de mivel ilyen tömény, nem kell sok belőle, a dús, derékig érő hajamra lassan 2 hónapja használom heti 2x, és még mindig van benne (az alja felé egy kevés vízzel kellett higítani, különben ki sem lehet nyomni a flakonból). Valamint az is dicséretes, hogy az összetevőlista első helyén nem a víz, hanem az Aloe vera leve áll. Az illata kókuszos ugyan, de kicsit más, mint megszokott édes, műkókusz illat, inkább savanykás, de szerintem abszolút kellemes. Hajmosás után fél órát szoktam a hajamon hagyni. Aznap és a következő nap ugyan puha, selymes hajam van, de mégsem tudok neki 5 csillagot adni. Ugyanis a hajam 2 legalapvetőbb problémáján nem segít, a kócolódást és a hajvégek töredezését nem szünteti meg (igen, tisztában vagyok vele, hogy a törött hajvégeket nem ragasztja össze semmi, de az egészséges, levágott végek újra töredezését sem szünteti meg, minden fésülködéskor ott vannak ugyanúgy a padlón). Ha szeles vagy párás idő van, akkor pedig baromira össze tud kócolódni a hajam, hiába ez a szuper termék, nagyon nehéz kifésülni még Tangle Teezer-el is.
Szóval jó, jó, de nem a legjobb, keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Szóval jó, jó, de nem a legjobb, keresgélek tovább.

Sztellaaaaa

2017. november 2.

Most próbáltam ki először nedves hajamba jól belemasszíroztam és 50 percig rajta volt. Nagyszerű a hatása már most nagyon feltűnőek az eredményeim nagyon boldog vagyok hogy nem ért csalódás ajánlom mindenkinek, nem fog csalódni (ha jól használja)*. Imádom az illatát, nagyon kellemes!
Megj.: Alaposan samponnal ki kell öblíteni mert eléggé tömény.
UPDATE: Többszöri használat után is ugyanilyen elégedett vagyok, nagyon szépen rendbe rakja a hajamat, sokáig elég egy ilyen 265ml-es kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Megj.: Alaposan samponnal ki kell öblíteni mert eléggé tömény.

AngiToth

2017. augusztus 13.

Az ára kicsit borsos, de nekem nagyon bevált, finom puhává varázsolja a vékonyszálú, töredezett hajamat. Számomra igazi csodaszer, és az illata is isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

pbm

2017. július 17.

Kb. 3 hete használom és kicsit le kell pontoznom, bár szerintem én vártam túl sokat, lehet nem az én festett hajam a célközönsége ennek a szernek. Sajnos, kócosabb és kevésbé puha a hajam, mióta őt használom. Szerintem nem tud mit kezdeni a festett hajammal, szüksége van a káros vegyszerekre :) De úgy gondolom, hogy egy természetes hajnak csodaszer lehet ez a kondicionáló. Sajnos nekem nem az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Borsolina

2017. január 5.

Hát ebbe is sikerült beleszeretnem.:) Pár hónapja váltottam natúr termékekre, azóta lázasan kerestem A hajkondícionálót, amely majd pótolja az én kis Tigi balzsamomat. Az itteni vélemények miatt vettem meg a Müllerben 2200 körül, jó pár használaton vagyok túl és büszkén mondom: a hajam sokkal szebb, csillogóbb és puhább tőle. Nekem bejött.:) Bár volt,hogy nem sikerült rendesen kimosnom,akkor elég zsíros lett a hajam,úgyhogy tényleg vigyázni kell vele. A tökéletes natúr pakolást mér keresem a hajamra, ha valakinek van tippje,szívesen hallgatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Catlover

2016. december 30.

A vastag szálú hajamra nagyon bevált, finom puha lesz tőle, könnyű kifésülni, viszont vigyázni kell vele, hogy ne használjunk sokat belőle, főleg ne a fejbőrre, mert hamar zsírosítja a hajat. Vékony szálú hajra nem ajánlanám pont emiatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract