dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szendi, az összetevőket feltöltötte: Klare, Módosítva: 2021. december 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

2020-ban megújult összetétel!

A szűz bio kókuszolaj bőrtáplálótulajdonságai, valamint magas triglicerid tartalma miatt ismert, mely hatékonyan hidratálja a fejbőrt. Bioaktív hatóanyagokkal kombinálva hidratáló kondicionálót alkot, mely mélyen behatolva a hajszálak keratin rostjai közé, csodálatosan táplálja a hajat.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szevi

2016. október 13.

Nekem a nagy szerelem az argánolajos termékcsalád, de a kondíciónálóból a második legjobban bevált termék ez volt! Sűrű, vastagszálú, tövénél zsírosodásra hajlamos, de a végénél szálkásodó hajam van, ennek ellenére ezt is tudtam úgy alkalmazni, mint argánolajos társát: egész hajfelületre, fejbőrbe belemaszírozva, úgy, hogy nem nehezítette el a hajam. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

magichand

2016. július 29.

Kész vagyok az illatától. Nem akarok ennyire ostoba liba lenni, de lassan felvásárolom a teljes termékcsaládot, és mindezt az illata miatt... :) Na jó, a hatásuk sem utolsó.
Sajnálom kimosni a hajamból, sőt még szárazon is kenem a végére. Puha, fényes tőle a hajam, pedig göndör, és ebből kifolyólag hajlamos kiszáradni. Végre egy natúr hajápolási cucc, amiben nincs alkohol! Sőt tele van jó kis gyümölcs kivonatokkal. Szeretem, szereteeem! =)
Ja, és mivel vékonyszálú a hajam, nem teszek a tövére, így nem okoz gondot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Ja, és mivel vékonyszálú a hajam, nem teszek a tövére, így nem okoz gondot.

Tuborella

2016. május 17.

A sampont és a balzsamot együtt használtam és elég vegyes tapasztalataim vannak. Az illata tetszik, sokáig elég, mivel nem zsírosítja a hajam, így kb. 5-6 naponta kellett hajat mosnom mellete (más kencékkel ez 3 nap), dúsabb nem lett tőle a hajam, sőt, olyan selymes lett tőle, mint a pici babáknak szokott, aminek cseppet sem örültem. Egyébként csak ajánlani tudom azoknak, akiknek erősebb és dúsabb hajuk van, mint nekem és szeretik az igazi kókuszolaj illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

BernieR

2016. április 21.

Nem csodaszer, nekem az illata sem annyira jön be, kicsit túlárazottnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Nem csodaszer, nekem az illata sem annyira jön be, kicsit túlárazottnak érzem.

mariska6

2016. április 7.

Az illata jó. Nagyon puha lesz tőle a haj, de nálam ez inkább hátrány, mert így könnyebben lelapul. A hajvégeim kevésbé töredeznek. Vastag szálú hajra biztosan nagyon jó, vékonyra mást keresek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

agikahh90

2016. március 16.

Nagyon kellemes illatú kondícionáló,ráadásul nálam a hajnövekedést is beindította :) én hajmosás előtt használom,20-30percig hagyom a hajamon,aztán samponozok,nekem ez így csodaszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

bogcica505

2016. január 14.

Nem rossz pakolás, de nagyon drága és ahhoz képest semmi különlegeset nem csinál, plusz nagyon nehéz kimosni. Elhasználtam amit megvettem, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Ivett22

2015. június 15.

Az első organic balzsamom és mondhatom első perctől imádom. Kellemes illata van, nem az az agresszív kókusz. Hajamat nagyon jól hidratálja és selymes puha lesz tőle. És a kifésülés sem okozott gondot, mint az előzőleg használt drágább balzsamoknál. Nekem nagyon megéri mert fele árban van az előzőleg használtaknál és a hajam is nagyon szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

joey!!!

2015. június 3.

Ő telitalálat minden szempontból. Na jó, talán az ára nem, de a minőséget meg kell fizetni. Nagyon jó az illata, az állaga, ápol, hidratál, fényes lágy utána a hajam, és nem kell belőle sok, ezért viszonylag sokáig elég. Szépek az összetevők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

esztie

2015. április 23.

Imadom az illatat es nagyon szep, puha lesz tole a hajam, sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Imadom az illatat es nagyon szep, puha lesz tole a hajam, sokaig eleg.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract