dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szendi, az összetevőket feltöltötte: Klare, Módosítva: 2021. december 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

2020-ban megújult összetétel!

A szűz bio kókuszolaj bőrtáplálótulajdonságai, valamint magas triglicerid tartalma miatt ismert, mely hatékonyan hidratálja a fejbőrt. Bioaktív hatóanyagokkal kombinálva hidratáló kondicionálót alkot, mely mélyen behatolva a hajszálak keratin rostjai közé, csodálatosan táplálja a hajat.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

esztie

2015. április 23.

Imadom az illatat es nagyon szep, puha lesz tole a hajam, sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Imadom az illatat es nagyon szep, puha lesz tole a hajam, sokaig eleg.

szappanka

2015. április 21.

nekem csalódás ez a balzsam, pedig ennyi pénzért azért kicsit többre számítottam. szerintem kifejezetten rossz a szaga, de szerencsére elillan egy pillanat alatt. a fél flakonnal elhasználtam, és konkrétan semmi, de semmi nem történt, amit felfoghatok úgy is, hogy legalább nem rontott a helyzeten, de valahogy ez nem vigasztal. nincsenek töredezett hajvégeim, csak egy kis extra ápolást vártam volna, de még azt sem sikerült. korábban is csalódtam a márkában, úgyhogy a mi kooperációnkat ezennel befejezettnek nyilvánítom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Goldapple

2015. április 12.

Már elég régóta rakok kókuszolaj pakolást a hajamra. Egy ideje kerestem egy olyan sampont, ami bio vagy natúr és kókuszillata is van. Nekem ez a sampon nagyon bejött. Az illata, az állaga és a hatása is. Kellett egy kis idő, mire a hajam tudomásul vette, hogy nem mérgezem többé hagyományos dolgokkal, de most már szemmel láthatóan örül és alakul. Szerintem, ennek a samponnak és a balzsamjának is köszönhetem. A balzsam puhává és könnyen kezelhetővé varázsolta a hajamat. Soha nem volt még ennyire szép a hajkoronám, mint a Dr Organic kókuszolajos samponjától és balzsamjától. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 12.

Almaszorp

2015. február 11.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, azaz jobban mondva a hajam. :) Még néhány olajjal együtt rövid idő alatt rendbe tették az évekig szőkített, majd egy különösen nagy tortúrának kitett hajamat (egy hónap alatt 3 festés és 2 szőkítés). Nagyon száraz volt a hajam, szinte már sírni tudtam volna, olyan csúnya volt, és azt hittem az egyetlen megoldás a hajvágás lesz.. De szerencsére időben megtaláltam a megfelelő módszert. Amióta újra egészséges a hajam, azóta is előszeretettel használom, abszolút kedvenc. Legutóbb 1600 forintért sikerült beszereznem egy Müller drogériában, ennyiért nem is annyira megterhelő a pénztárcámnak, főleg hogy sokáig kitart rendszeres használat mellett is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Winger

2015. január 16.

Az egyik kedvenc balzsamom. Nem mindig van időm a hajpakolással vacakolni, ilyenkor határozottan praktikusabb a balzsam. Pár percig rajta hagyom a hajamon és nagyon selymes, könnyen kifésülhető hajzuhatag a végeredmény. Az ára kicsit elrettentő, de vigasztal, hogy viszonylag kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

yareyare

2014. december 30.

Nagyon jól teljesít, pedig az én száraz, töredezett hajvégeimmel nehéz elbánni... Hennázás utáni öblítéshez is használom, sokkal könnyebb így kimosni a pépet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

mrsgrob

2014. június 14.

Ez a kedvenc hajbalzsamom. Kellemes, enyhe illata van, nagyon sűrű és krémes, kevés kell belőle és roppant puhává, selymessé teszi a száraz hajam. Hajpakolásként is fenthagyom alkalmanként. Kicsit nehéz teljesen leöblíteni, de alaposan kell mert különben lelapítja a vékonyszálú hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract