Best of Beauty 2019

Ár:   1420 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1 420 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2011. október 9.

Kiszerelés:   5,7 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1 420 Ft

A bioaktív Manuka méz bőrregenráló hatóanyagaival és válogatott bioaktív növényi kivonatok keverékével hidratálja és megfiatalítja az ajkakat. 15-ös fényvédő faktora véd a káros UVA és UVB sugarak ellen. Száraz, hűvös helyen tartandó. Az összetevők természetes eredete miatt a szín és az állag változhat, ez nem befolyásolja a termék minőségét. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Ár: 1 420 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
mazsonyul

2013. május 12.

Tegnap vettem egy példányt a Müllerben Joy napi -20%-os akcióban. Még így is nagyon drága, de az összetevők miatt gondoltam beruházok egyre. Van már Manuka mézes fogkrémem, úgyhogy az illatával kapcsolatban nem voltak nagy elvárásaim, nem az a típus, amit állandóan nyalogatna az ember, inkább csak elviseli. Nem hagy zsíros vagy csillogó nyomot az ajkon, teljesen semleges, átlátszó. Abszolút funkcionális ajakbalzsam, semmi cicoma vagy extra szín, íz stb. Mivel még tesztelés alatt áll hosszútávú hatását nem tudom megítélni, de első kenésre semmi extrát nem éreztem. Talán inkább télre való. A Himalaya ajakírhoz viszonyítva durvább a textúrája, nehézkesebb, nem siklik olyan könnyen. A csomagolását tekintve szerintem dizájnos a külseje, nem olyan unalmas mint egy Labello, de nehezen szokom meg, hogy az óramutató járásával ellentétesen kell kicsavarni...lehet, hogy az angolok ebben is fordítottak? :) Összességében az elmegy kategóriába esik, nem valószínű, hogy veszek majd másikat, de ha mégis akkor az a hatásának lesz köszönhető (már ha tényleg hatásos lesz). Szimpatikusak az összetevők ezért a 4 csillag, ha finomabb mézes lenne vagy egy kis csillogást is adna (mint egy szájfény) talán kapna még 1 csillagot :). Az ára erősen a meggondolandó határon mozog, mivel fele-harmada ennyiért is lehet kapni ajakírt és nem biztos, hogy rosszabbat. Ha lesz még észrevételem vele kapcsolatban megosztom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 12.

Gaddemon

2013. április 29.

Nagyon szeretem. Nekem sem az ízével, sem az illatával nem volt problémám. Állandóan használom, jól hidratál, nem cserepesedik ki a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

darcy

2013. március 16.

Alapvetően utálom a mézet, de ennek ellenére ezt elviselhetőnek találtam. A hatása is megfelelő volt. Kevesebbszer kellett a nap folyamán újra kennem, és mivel elég nagy kiszerelésben van, emiatt is sokáig tartott.
Számomra a legnagyobb negatívum az ára. Az elsőt akciósan vettem, azóta viszont nem tudtam rászánni magamat, hogy 1000Ft-ot adjak egy ajakápolóért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Ewyca

2012. október 30.

nem rossz,de a párom nem szereti az illatát:(nem lenne pedig vele baj,én szeretem,közepesen hidratál,bár az én számat már semmi nem hozza rendbe szerintem:/
elég szépek az összetevők,nekem az illatával nincs bajom(bár azért nem ezt kenném fel ha randira mennék...)
összességében közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

összességében közepes.

bionomer

2012. május 16.

olyan szívesen megvenném, ha nem lenne benne ez a két csúnyaság: butyl methoxydibenzoylmethane és microcystalline wax.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

zsoficza

2012. április 8.

Csak az illatanyag miatt kap 4 csillagot, mert egyébként nagyon szeretem, tényleg segít a kicserepesedett ajkaimon, és még fényvédő is van benne, aminek külön örülök. Akik nem szeretik az illatát, azok nem értem miért pontozzák le, hisz ez egyéni ízlés kérdése, én pl imádom ezt a mézes illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

babyface

2012. április 6.

számomra borzalom... az egyetlen pozitívum, hogy hatalmas kiszerelésben lehet kapni. az illata fojtogató egy idő után és az íze sem a legkellemesebb. nagyon kemény, télen szinte használhatatlan volt számomra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

jena

Korcsoport: >54
2012. január 21.

Folyamatosan használom, és én kedvelem a mézes illatot. Nem is értem minek bele plusz illatanyag. Tökéletesen hidratál, bár folyamatosan utána kell kenegetni a nap folyamán, de ez a többi szájkencére is igaz. A plusz illatanyag miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 21.

encimokus

2012. január 7.

Tényleg jól hidratál, de az illata (szaga) hosszú távon kevésbé elviselhető, nagyon erőteljesen mézes, ezért 4 pont.

Update: egy hét használat után ki kellett dobnom, egyszerűen rosszul voltam a szagától. Kár hogy 0 csillag nincs, ez a termék borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 7.

stella07

2012. január 5.

Nagyon jól hidratál, de egyszerűen nem bírom elviselni az illatát(szagát)..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Nagyon jól hidratál, de egyszerűen nem bírom elviselni az illatát(szagát)..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propolis Cera
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!