dr. Organic

Ár:   2775 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 775 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. április 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 775 Ft

Intenzív tápláló és hidratáló, antioxidáns olajsavakban gazdag olívaolaj, bioaktív natúr hatóanyagokkal, valamint vulkáni láva mikro szemcséivel gyengéden, ám hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket, a felesleges zsiradékot, miközben táplálja, hidratálja és ragyogóan fiatalossá teszi a bőrt. Alkalmazás: körkörös mozdulatokkal masszírozzuk át az egész arc felületét, majd távolítsuk el langyos víz és nedves vattakorong segítségével. Kerüljük a szemmel való érintkezést! Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe és állaga változhat, ami nincs hatással a termék minőségére. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Ár: 2 775 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mauri79

2017. november 20.

Nagyon szeretem. Nem a legerősebb bőrradír, pont jó. Finom, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Nap

2017. július 17.

Nyárra vettem, ilyenkor nem szoktam egyéb hámlasztókat használni. A dr. Organic olívaolajos termékcsaládtól megszokott diszkrét, enyhén olívás illata van (ugyanolyan, mint az olívaolajos dezodorjuknak). Az elhalt hámsejteket alaposan eltünteti, és - ígéretéhez híven - tényleg nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

nobosz

2017. május 14.

Itteni vélemények alapján vettem és nagyon szeretem. Előtte a Himalaya Herbals barackos arcradírját használtam azt is szerettem, de ez talán még egy leheletnyit jobb is ár-érték arányban. Finom krémes, és szerintem a krém önmagában is jót tesz az arcomnak. Szemcséket leginkább finom homokhoz tudom hasonlítani, ami szuperül radíroz. Kb. heti 1x használom és ez pont elég. Nincs valami sok pattanásom, úgyhogy nem tudok nyilatkozni azokra milyen hatással bír, de arra hogy elhalt hámsejteket finoman leszedje tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

AnnaTamara910725

2017. május 5.

Pár hete vettem meg a terméket, a bőröm erősen pattanásos és mitesszeres, heti 2x használom, és úgy veszem észre, hogy csökkennek a mitesszereim, az illata is kellemes és jó az állaga.Pár hét múlva updatelek, de eddig meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

elike

2016. december 26.

Én nagyon szeretem - finom szemcsék, könnyű lemosni, sima és tiszta lesz utána a bőr. Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 26.

szevi

2016. október 13.

A tökéletes arcradír! November óta használom, heti 1 alkalommal. Hatalmas mennyiség és sok sem kell belőle, szerintem 1 évet is ki fog bírni. Nekem a szemcsék megfelelőek, jól radíroznak. Zsíros érzetet hagy maga után, ezáltal a márka teafás arclemosójával át szoktam mosni az arcomat utána. Így tökéletes az eredmény! :)

UPDATE: Még mindig a legjobb arcradírozónak tartom, heti 1 alkalom használata mellett kicsivel több, mint 1 évet kibírt nálam :) a teafás arclemosót viszont leváltottam a holt-tengeri változatra, így nyerő párosok! Továbbra is ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Lina14

2016. július 8.

aprószemcés, de elég durva, az érzékeny bőrűek nem fogják szeretni, de a zsíros bőrrel rendelkezőknek ideális! szépen tisztít, alapos, kicsit szárít, de hidratálóval lehet kompenzálni, úgy nagyon szép bőrt varázsol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Catlover

2016. június 23.

Nagyon jó kis arcradír, alaposan tisztít, nem túl durvák a szemcsék, bár nagyon érzékeny bőrre nem ajánlanám, nem szárít, puha lesz a bőröm utána. Célnak megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

svirag

2016. április 30.

Nekem bevált ez az arcradír. Tisztít és nagyon puha érzést hagy maga után az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

kobarbika

2016. február 22.

Az egyik legjobb arcradír, amit eddig próbáltam. Gazdagon krémes állagú, alaposan radíroz, bár érzékeny bőröm számára néha talán már a kelleténél jobban is. Az illata kellemes, a használata után pedig puha és hidratált a bőröm. Heti egy alkalomnál többször nem jó használnom, mert a viszonylag nagy szemcséi miatt tényleg alaposan leradírozza az elhalt hámsejteket, ezért ha pár nap múlva újra próbálom, akkor kipirosodik az arcom a használata után. Ettől eltekintve tényleg bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.