dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsuzsu0001, az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 750 Ft

Dupla erősségű hipoallergén aloe-vera gél, mely azonnal hűsíti és megnyugtatja a bőrt. Hatékony hidratáló, mely alkalmas a napon leégett, károsodott bőr regenerálására. Védőréteget képez a bőrön mely segít a hidratáltásg fenntartásában és a sejtek regenerálódásában. A bőr sima, puha és egészségesen kinéző lesz.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2 750 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
vds

2013. április 23.

szinte univerzális csodaszer: kiütésre, bőrgyulladásra, pattanásra nagyon jó, már egy éjszaka elteltével csökkenti a pirosságot. biztosan leégésre is jól szuperál, de mivel nagyon nem vagyok napozós fajta, remélem, ilyen funkcióját nem kell tesztelnem. nekem kicsit ragad felkenés után, de ez nem von le az öt csillagból, mert amire használom, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 23.

Nessy

2013. április 10.

Nagyon szeretem, jól puhít, nyugtat, és hidratál. A natúr sheavajas arcbalzsamokhoz is ilyet kenek néha. Magában, ha túl sokat viszek fel picit ragad, de nagyon kiadós a zselé, sokat használom mégis alig fogy. Nekem jobban bejön mint az Aloe First, és olcsóbb is. A tengerimalacom elvakarta magát, először First-tel fújtam be, de azt lerázta magáról, aztán gondoltam a zselét nem tudja.:-P Így a pici állatom pár nap alatt meggyógyult. Alapkozmetikum!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

sasha81

2013. április 7.

Nálam alapvető "élelmiszer" a fürdőszobában. Nyomkodás után vastagon bekenem az arcom vele,jól helyre hozza. Estére is krém helyett,néha egy-két csepp teafa olajjal nagyon jó a zsíros bőrömnek. Vágások,borotválkozás utáni irritációra. A kutyámra is kentem már,ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

bandita

2013. március 21.

2012. 05. 05.
Általában nagyon jó tapasztalataim vannak az ilyen magas aloe vera tartalmú készítményekkel kapcsolatban a gyulladáscsökkentő hatást tekintve. Az FLP tubusos aloe zseléjét próbáltam már, amely az érzkeny arcbőrömet bántotta+ragadt és amelyet mindettől függetlenül a testem más területein kiváló eredménnyel használtam. Nézegetve ennek a terméknek az összetevő listáját, elismerésem, mert ez sokkal szebb, illetve érzékeny arcbőrön talán még jobban működhet, mint az FLP zöld zseléje.
2013. 03. 20.
Nemrégiben megvásároltam, és amit érzek, több, mint elégedettség. Valóban jobban működik, mint az FLP zseléje. Mellékhatás nélkül élvezhetem a jótékony hatásait az arcbőrömön. Eddig este, arctisztítást követően vékonyan bekenve használtam. Kiválóan hidratál, nyugtat. Minimális ragacsosságot sem érzek, ami külön öröm számomra. Sajnos, az FLP-s kifejezetten ragadt.
A bőr nagyon gyorsan beszippantja. A pozitív első tapasztalaton felbuzdulva elhatároztam, hogy kipróbálom reggel hidratáló krém és smink alatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 21.

2012. 05. 05.
2013. 03. 20.

brfoo

2013. március 8.

Nekem sem jött be, szárít és kipirosítja az arcom, nem tűnik természetesnek,még egyszer nem veszem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

csienke

2013. február 12.

Úgy látom én vagyok az egyedüli, akinek nem jön be. Az én arcbőrömet teljesen tönkrevágta, egy használat (!) után tele lettem ekcémás vörös foltokkal, amiket utána két hét alatt (de addig nem hámlottam, hanem inkább vedlettem) sikerült elmulasztanom shea vajjal ill. a szokásos patikai arckrémem segítségével. Talán nyáron testápolásra jó lesz...bár megmondom őszintén, már sehova sem merném kenni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

babyface

2013. január 14.

én is nagyon szeretem, bár hagy egy bizonyos réteget maga után amit annyira nem csípek, de még így is szuper. :) tavaly nyáron vettem napozás utáni kence helyett, de mivel nem voltam sokat a napon így a polcon csücsült. aztán a párom kérdezte nem-e tudok adni valamit a pofijára, mert hogy borotválkozás után mindig kipattog. csak ő jutott eszembe és ő is nyugtázta mennyire szuper :) egyből levitte a gyulladást. ezen felbátorodva én is elkezdtem használni radírozás, maszkolás után jól összehúzza az arcomat, leviszi az apróbb gyulladásokat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

briu

2013. január 14.

Nagyon szeretem. Nyáron az arcomra ezt használom hidratálónak, a
Helia-D Aquaboom gélt cseréltem le erre a természetesebb verzióra.
Ha szárazabb a bőröm vagy estére mandula vagy búzacsíra olajat keverek bele és már is kész olajos-vizes hidratáló. Télre persze ez nem elég.
Amúgy meg mindenféle bőrirritációra jó: napégésre, csípésekre, borotválkozás után stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

Nagyon szeretem. Nyáron az arcomra ezt használom hidratálónak, a
Helia-D Aquaboom gélt cseréltem le erre a természetesebb verzióra.

zsoficza

2012. augusztus 15.

Imádom. Más aloe géleket is próbáltam, de ezt maximálisan beissza a bőröm, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Napozás utáni testápló helyett idén tuti csak ezt fogom használni!

Aki csak azért pontozza le, mert van benne mesterséges anyag, az ne felejtse el megnézni az EWG indexet is, és ha az összetevő a szervezetre egyáltalán nem jelent veszélyt, akkor felesleges ezen lovagolni..

UPDATE: azóta kipróbáltam a FLP aloe spray-ét is, ami nem vált be.. Csípett és ragadtam is tőle, valamint a szórófejes megoldásnak köszönhetően jutott a fürdőszoba padlóra is bőven, egyszóval én még mindig a dr. Organic-ra esküszöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

mortelut

2012. június 1.

Nekem nagyon bejön! Már több aloe verás terméket próbáltam, de ez a legjobb mind közül! A pici lányom bőrét is ezzel kenem, mert jobban megbízok ennek a gélnek az összetevőiben, mint a direkt babáknak gyártott krémekben. Minap rendeltem három darabot, mert úgy gondolom ez a legjobb. Az én véleményem: 5pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice