dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsuzsu0001, az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 750 Ft

Dupla erősségű hipoallergén aloe-vera gél, mely azonnal hűsíti és megnyugtatja a bőrt. Hatékony hidratáló, mely alkalmas a napon leégett, károsodott bőr regenerálására. Védőréteget képez a bőrön mely segít a hidratáltásg fenntartásában és a sejtek regenerálódásában. A bőr sima, puha és egészségesen kinéző lesz.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2 750 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Viki 1980

2012. február 3.

Ha egyből a második helyen, egy ilyen "természetes" összetevő szerepel, hogy: Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, akkor ez legalább annyira natúrkozmetikum, mint a Fanta narancslé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

Ancsi78

2011. december 14.

Nemrég beszereztem egyet. Több márka kínálatában is megtalálható hasonló készítmény, végül erre esett a választásom, mert natúr termék, nem tartalmaz sok összetevőt az aloe-n kívül, nem túl drága és könnyen beszerezhető. (én a Müller-ben vettem) A hatása is valószínűleg ugyanaz, mint a többi hasonló terméké.
Nagyon megkedveltem, gyakorlatilag szinte mindenhova kenem. Pl.: arcra krém alá, a lábszáramra gyulladt szőrtüszők ellen, mindenféle horzsolásra, égésre (főzési sérülések:) ) Tényleg nagyon sokoldalúan használható és valóban hatásos.
Ajánlom mindenkinek! Elég nagy a tubus, sokáig elég, de ha elfogy, tuti újraveszem. Van belőle teafaolajos és varázsmogyorós változat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice