dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mucika72, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

A bioaktív hatóanyagok komplex keverékét tartalmazó Manuka mézes sampon maximális mértékben regenerálja és erősíti a hajat. Mindez a gondosan válogatott növényi kivonatokkal, garantáltan gyógyhatásúvá (aloe vera) teszi a mindennapos tisztálkodást, stimulálva a haj szarulemezeit, láthatóan egészséges hajkoronát eredményez.

Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t mesterséges színezéket, - illatanyagokat, -tartósítószert. A samponban található illatanyag természetes forrásból származnak.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
Ingrido

2012. április 4.

Az illata tolakodó, és egyből elbizonytalanít abban a meggyőződésemben, hogy most jót teszek magammal, mert természetes összetevőjű terméket használok. Röviden: olyan, mintha szappannal mosnék hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Nyimuska

2012. március 30.

Mint sampon, nem volt vele semmi gond (nekem nem szárított), balzsamot nem használok utána (évek óta nem használok semmilyet). Az illata valóban túl erős, főleg első mosáskor tűnik annak, de másnapra úgyis kimegy az illata a hajból, úgyhogy nem olyan mértékű, hogy zavarjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Csucsundra

2012. január 22.

Isteni édes méz illata van (azoknak, akik szeretik az erős mézillatot, mint én)..és nincs tele káros szintetikummal. De ennyi az összes pozitívuma. Én a balzsamával együtt használom, azzal nagyon jó, de anélkül rémesen szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

jena

Korcsoport: >54
2012. január 21.

Nagyon imádom. Több féle sampont használok, ha szükségét érzem, ezt veszem elő, mivel drága, és spórolok vele. Nehezményezem, hogy a méz az utolós előtti helyet szerezte meg, pont a (szeintem) fölösleges illatanyag előtt. Ezt is, mint mindegyik samponomat vízzel hígítom, így egyszeri mosás elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 21.

horzso

2011. november 21.

Első mosásnál nem nagyon habzik, másodikra már jó. Finom, mézes illata van, bár a párom szerint túl sok. Száraz, vastagszálú hajam van, jól tisztítja, de muszáj utána balzsamozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 21.

timcsillag

2011. július 25.

En mar evek ota hasznalom a dr Organicos termekeket. Angliaban fedeztem fel oket amikor keresni akartam magamnak az otthoni mekszokottak helyett organikus termekeket. A samponbol a Manukas es a teafas a kedvencem. A balzsamot hosszu hajnal erdemes hasznalni, konnyen kifesulhetove valik a haj tole. Amikor kb. negyed evente hazamentem a fodraszom mindig megdicserte a hajam allagat. Sosem volt toredezett vagy szaraz. En nagyon szeretem az arcapolo kremet a szappanjaikat es a tusfurdoket is szinte mind kiprobaltam. A teafas ajakbalzsamjuk is szuper. Meg sorolhatnam, de a lenyeg, hogy a termekek nagyon jok, en szeretem oket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 25.

UnVraiAnge

2011. július 11.

Nagyon sokáig olvasgattam, gondolkoztam, hogy melyik sampont illetve balzsamot válasszam ebből a márkából és végül emellett a manuka mézes mellett határoztam el magam, de azt kell, mondjam hoztam már ennél jobb döntést is életemben.
Állagra, habzásra semmi különös nem volt, viszont már mosás közben is enyhe pánik lett rajtam úrrá, majd mikor leöblítettem kis híján beájultam a zuhanyzóba mikor megpillantottam magam a tükörben. A hajam látványra és tapintásra is pont olyan volt, mint az üveggyapot!
És a balzsam még csak ezután jött...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

És a balzsam még csak ezután jött...

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Honey