KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Drhazi

Ár:   13 760 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   13 760 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100 % értékes hatóanyag tégelybe zárva. Mélyreható és magas hatékonyságú olajmentes fiatalító szérum. A maximált dózisban alkalmazott sejtszinen ható nano peptid hatóanyagok azonnali lifting és ránctalanító hatásúak - ezek biotechnológiai orvosi tisztaságú biztonságos, növényi összetevők, melyek újjáépítik a sejtmátrixot, serkentik a kollagénképződést és megfiatalítják a sejteket.

HIGHTECH BIOAKTÍV ÖSSZETEVŐK: Argirelin 5% (NÖVÉNYI MIMIKAI IZOMLAZÍTÓ PEPTID)  - Urea - Ceramid komplex (Ceramid 3, Ceramid 6, Ceramid 1, Phitosphingosine, Cholesterol) - Lacto Ceramid - Matrixyl 6 peptid (SEJTMEGÚJÍTÓ PEPTID) - Glikán építő peptid (BŐR MÁTRIX SZERKEZET ERŐSÍTŐ PEPTID) - Stabil vitamin C - Ferulasav - Tripeptid 5 (KOLLAGÉNSZITÉZIST FOKOZÓ PEPTID) - Vitamin E - L-prolin - Hialuronsav (3 féle) - Bio Totarol

Mona29

2018. október 25.

KM boxos mintát használtam el belőle, ami kb. 2 hónapig volt elég, szóval hosszú távú hatásról nem tudok beszámolni. A szagával kezdeném, valami borzasztó! Nem tudom, olyan büdös gyógynövényes vagy nem tudom, de nagyon nem kellemes, nem tudtam megszokni. A ráncaim megmaradtak, a rutinom pedig elég jó, így nagyon látványos dolgot kellett volna produkálnia, amit nem tett. A szagán kívül kellemes volt használni, kicsit hűsített, gyorsan beszívódott, nem ragadt.
A másik dolog az ára. Mivel egy jó rutinban látványos változást nem hozott, így eléggé túlárazottnak tartom. Emiatt és a szaga miatt nem biztosan nem fogok belőle nagy kiszerelést venni. Sajnálom.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Encssy

2018. július 16.

Szintén kmbox. Ugyan nincs szükségem anti agingre, de ilyen mintákból bármit elhasználok csak, hogy tapasztaljak, lehet az baba, férfi, bármi :D Kifejezetten nem szeretem ezt a terméket. Az illata még nem is zavarna, de az állaga igen, olyan ragacsos de mégis olajos. Mintha megülne az arcomon. Nappalra nem jó, éjszakára meg sajnálom a párnámat összekenni vele. Nekem ráadásul szárítja is a bőröm, reggel lemosás után nagyon húzódik. A 2 csillagot azért kapja mert üde hatása lesz azért az arcomnak.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

BLili

2018. május 25.

Annyira azért nem verném bele a csúfot a szaga miatt... Csak a kis KM-s mintám van, majdnem egy hónapja használom napi egyszer, és komoly látható eredménye van, az egyik szem körüli ráncocskám gyakorlatilag eltűnt, a másik mélyebb pedig csak közelről, erős fényben látható. Pedig egyébként nem is issza be a bőröm és valóban elég erős illata van. Egy nyomásnyit szoktam beütögetni. Igazából sajnálni fogom, ha elfogy, mert újravenni ugyanakkor nem tudom az ára miatt. Az ára miatt vonok csak le egy pontot.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

messin

2018. május 7.

Krémmania dobozban volt minta, nekem nagyon bejön az illata, olyan citromfű illathoz hasonló friss, gyógynövény illat. Hatása semmi extra, jól hidratál, és luxus érzés ahogy valaki előttem már írta. Az ára is az, tehát nem fogom megvenni.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

mujerconfused

2018. május 7.

Nekem is KM Boxos mintám van, sajnos mint sokan mások, én sem tudom elviselni a nagyon erős illatát. Elhasználtam ugyan de nem igazán vettem észre látványos hatását, pluszpont viszont a nagyon strapabíró csomagolásért.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Yummy

2018. április 27.

KM boxos mintám volt belőle, így korrekt véleményem nincs a hosszútávú hatásáról. Az állaga tetszett, az illata elmegy. Hidratáló hatása jó volt, a ráncok ennyi idő alatt nem csökkentek, semmilyen változást nem tapasztaltam. Gondolom a teljes kiszereléssel más lehet a helyzet.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Nnikolett

2017. november 14.

Egy KM boxos mintát használtam el. Alapvetően szerettem, tetszett az illata, gyorsan beitta a bőröm. Olyan hű de nagy változást nem láttam, de jól hidratált. Ennyi pénzért biztosan nem venném meg.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Kremcica

2017. november 10.

A Km boxos kis mintát kapásból édesanyámnak adtam, neki jobban szüksége lehet egy ilyen jellegű termékre alapon. Azért én is kipróbáltam, első benyomás: nagyon erős illata van (nekem nem tetszik, anyukámnak sem). Jól hidratált mindkettőnknél, de anyumnál rendszeres használat mellett sem volt eredménye ekkora mennyiségnél. Nem tudom rendes nagy kiszerelésben mit tudna így ezért nem pontozom le. Viszont az ára (és az illata) miatt biztosan nem is fogom megvenni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Kittic

2017. november 10.

Sztem még nincs szükségem ilyen termékre, de ha kaptam mintát, hát kipróbáltam. Kb. kéthetente kentem fel egy nagyon pici mennyiséget. Nagyon vigyáztam rá miután láttam mennyire drága. Rosszat nem tett, hidratálta az arcomat.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Marietta1977

2017. október 2.

Az illatán és állagán kívül semmi bajom nem volt vele. Sajnos annyi termék nem volt a birtokomban, hogy hosszútávú hatásáról be tudjak számolni.
Amíg használtam, addig jót tett a bőrömnek, éjszakára használtam, szépen kiegyenlítette a bőrömet.
De az illata és a ragacsos állaga nem győzött meg, nem venném meg újra.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

De az illata és a ragacsos állaga nem győzött meg, nem venném meg újra.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8, Glycerin, Urea, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-38, Tripeptide-5

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.