Drhazi

Ár:   13 760 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina75, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   13 760 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online

Egy hightech bőrmegújító arckrém és egy modern alapozó innovatív keveréke. Azonnali egységes, matt árnyalatot biztosít a bőrnek egész nap, miközben optimálisan hidratálja és regenerálja a bőrt. Modern peptidek komplex keverékét tartalmazza, mely sejtszinten képes átstrukturálni a bőr szerkezetét és optimalizálja a bőrfunkciókat. SPF30+

3 árnyalatban kapható

Cikkamakka

2019. február 13.

Van néhány év rutinom a nehezen kezelhető színezett arcápolási termékek felvitelében. Nyugodt lélekkel írom le, hogy ezt a krémet lehetetlen egyenletesen eloszlatni. A legnagyobb jóindulatom mellett is - mert mégiscsak közel 14ezer forintról van szó - vállalhatatlan. Ha változtatnának a kenhetőségén és az eloszlathagóságán (nem az olajos irányba) - magyarán hordhatóvá tennék - én lennék az egyik legnagyobb rajongója. De jelenlegi állagában kuka.

Cikkamakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Lyne

2018. augusztus 11.

Pont az ellenkezője igaz erre a BB krémre, mint, ami a leírásban van: nem ad egységes képet és nem, hogy nem mattit, de totál fényes lesz tőle a bőröm! Persze gondolhatja bárki, hogy csak én nem vagyok képes ezt normálisan magamra kenni, de konkrétan drházi kozmetikusai (kettővel is van tapasztalatom sajnos) sem képesek felkenni úgy, hogy egységes legyen.. ezek után már nem meglepő az sem, hogy darabokban ül az ember fején ez a borzalom.. egyébként 3 árnyalatban létezik ez a szörnyűség, de egyik rosszabb, mint a másik.. nem ajánlom senkinek!

Lyne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.