Dsquared²

Ár:   13 020-18 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2015. június 19.

Ár:   13 020-18 390 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatjegyek: mandarin, rózsabors, gyömbér, heliotróp, damaszkuszi rózsa, neroli, fás jegyek, madagaszkári vanília, vanília abszolút.

Dsquared² Want 100ml
Ár: 15000 ft , Eladó: bernikrém
Állapot: 100 ml/ képen látható mennyiség pár fujas hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost,packetta v Budapest személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pomme

2017. december 27.

Boooriiiing :D Halál unalom lenne önmagában is, de a heliotróp szerintem az összes parfümöt dögunalomba dönti. A másik ilyen unalmasító az ibolya. Ketten meg totál érdektelenségbe fojtanak bármit :D Vanília és dögunalom, bármikor jó bárkinek, akárhány éves korban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

orsolya8828

2017. november 14.

Nekem már jópár hónapja ez a kedvenc illatom! Én csak és kizárólag az édes illatú parfümöket szeretem, úgyhogy én ezt csak azoknak ajánlom akiknek színtén ilyen az ízlésük! A párom is imádja rajtam, és hiába kérdezgettem más parfümről, hogy lecseréljem e a Want-ot, a válasz egyértelmű nem volt!:) van benne egyébként egy érdekes megfoghatatlan illat az édességén kívűl, ami számomra egyedivé és 100 közül is felismerhetővé teszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Kremcica

2017. november 10.

Sokáig volt a listámon mire végre eljutottam odáig hogy megszaglásszam. Valahogy másra számítottam. Én ebből csak és kizárólag a vaníliát érzem, nem az édes vagy mű vaníliát hanem igazi vaníliát. Osztom a véleményeket hogy olyan bekuckozos illat, és értem a nyuszis hasonlatot is. Semmi extra igazából, kellemeske, nem rossz de nem tudnám hordani. Picit egysíkúnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Mirácska09

2017. szeptember 7.

Engem is Yves Rocher vanilias illatara emlekeztet, nekem az is tetszik, ez is. A Want-nál neha meguti az orromat valami, ami nem igazan tetszik, de nem tudom mi lehet az. Na de ettol még el fogom hasznalni azt a 10 ml-t. ☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Slushy

2017. augusztus 24.

Finom vaníliás illat, de nem töményen vagy fojtogatóan, hanem nagyon kellemesen. Tökéletes irodai illat. Az egyik ruhámra fújtam belőle majd kb 3 nap múlva újra levettem a fogasról azt a ruhát és alig bírtam abba hagyni a szagolgatását annyira finom illata volt. Bátran tudom ajánlani mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Luna1024

2017. július 28.

Pár hete rendelt notino-s mintacsomagom egyik kedvenc darabja. :) Valóban nagyon vaníliás-cukros illat, de mégsem átlagos gourmand, hanem kicsit oud-os-feketecsokis finomság! Rajtam szinte kizárólag a fás jegyek, a madagaszkári vanília és némi oud érezhető (mégha utóbbi nincs is feltüntetve, szerintem van benne, mint ahogy azt már a Pink Ginger nevű változatnál többen is említették), és slussz. Semmilyen más illatjegy nem jön elő a bőrömön, de talán nem is baj... Ez egy elég lineáris, ám nagyon szerethető és kedves, ugyanakkor az oud-tól valamennyire sötét és mély illat, nagyon érdekes a számomra ez a kettősség. "Bolyhos nyuszikra" sajnos nem asszociáltam tőle, mert ahhoz nekem túl fás és karcos, az én fejemben inkább a Montale Vanille Absolu-féle színtiszta vaníliáscukor-illat hatására jelenik meg ilyen kép. :) De attól még ez az illat jó, nem kicsit. :)
A Pink Ginger változatát is ismerem. Ha valaki kíváncsi az arról alkotott véleményemre, ott elolvashatja, de mivel nem szeretném ismételni magamat, ide csak annyit írnék: a két illat nagyon hasonló egymáshoz (rajtam szinte tök ugyanaz), ám a Want sokkal nőiesebb és bújósabb, inkább biztonsági játékos, míg a Pink Ginger változat sokkal csípősebb és vagányabb. :) A Pink Ginger izgalmasabb, a Want könnyebben befogadható.

Extratartós, az illata finom, az ára korrekt, az üvege szép. Nem találok okot, ami miatt le kéne pontoznom (igaz, nem mintha kerestem volna...). :) Nekem egy fokkal még a Pink Ginger-nél is jobban tetszik, de egyelőre úgy érzem, hogy nem rohanok belőle üveges példányt venni (pusztán mert így is kilóméteres a kívánságlistám, szelektálnom kell), vagy ha igen, akkor is csak egy nagyon kis kiszerelésűt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Doridori

2017. március 14.

Az összetevők alapján én teljesen más illatra számítottam. Alapvetően nem rossz illat, de lássuk be ettől vannak sokkal-sokkal jobb illatok. Engem két illatra emlékeztet: 1. Yves Rocher Vanille Noir (csak az sokkal erősebb), 2. egy jobb minőségű hajlakk illatára. Kicsit olyan mintha vaníliás cukrot összekevertem volna fekete borssal : ) nekem sajna nem lesz az illatom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 14.

Rendoca

2017. március 12.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Egy kellemes, vaníliás, nagyon édes illat. Az egyik kedvencem. Számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Svetlana

2016. december 17.

Igazi kuckózos, vanília illat. Nagyon tartós, fürdés után is érezhető és úgy látom a tél az igazi évszaka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Torpece

2016. október 18.

Tömény vanilia illat semmi más, nekem nagyon nem jön be.
Update: módosítanom kell korábbi véleményem. A fás alap, amit első illatoláskor valamiért nem éreztem igenis szerethetővé teszi...nagyonis!! Azt hiszem le kell vadásznom hamarosan :) Természetesen 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 18.

Tömény vanilia illat semmi más, nekem nagyon nem jön be.