Dsquared²

Ár:   13 020-18 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2015. június 19.

Ár:   13 020-18 390 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatjegyek: mandarin, rózsabors, gyömbér, heliotróp, damaszkuszi rózsa, neroli, fás jegyek, madagaszkári vanília, vanília abszolút.

Dsquared² Want 100ml
Ár: 15000 ft , Eladó: bernikrém
Állapot: 100 ml/ képen látható mennyiség pár fujas hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost,packetta v Budapest személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Flami

2016. október 14.

Teljesen igaz, hogy bolyhos nyuszi illat :)) puha, meleg, édes, nőies, tiszta, bőrbe simuló és mégis finom tüllfelhőként leng körbe.
Első fújásra elvesztem és sajnos, megint vásárolni fogok...mert imádom a nyuszikat. :-)

....
Az első pozitív vélemény után elkezdett nem tetszeni, el is akartam adni. Végül mégis megtartottam és most, hogy bejött a hidegebb idő, egyre gyakrabban fújom és szeretem. Úgy látszik, megkívánja az őszt és majd a telet.
Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 14.

....
Nagyon tartós.

nemkriszta

2016. szeptember 10.

Ő volt a kiválasztottam, hogy az Inside helyére léphessen. Internetes parfümériában vásároltam, előzetes illatolás nélkül. Játékosan édes, már-már ennivaló, finom, puha illat, de rá kellett jönnöm, hogy nem az én korosztályomhoz illik. Itthon talán elfújkálom, bár ha valakit érdekel...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 10.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. július 18.

Teljesen egyetértek diesel22-vel, én sem érzek mást, csak vaníliát, de az finom. Én nem használnám, de sokan szeretik az ilyen bújós, puha illatokat. Kényelmes, nőies, és mégsem egy Pink Sugar. Szerintem a lányom szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 18.

diesel22

2016. május 29.

Kellemes vaníliás illat, se több, se kevesebb. Nekem olyan érzésem van, mintha egy "minőségi" vaníliapudingot szagolgatnék. Aki szereti a vaníliás illatokat, annak kiváló választás lehet, sajnos az én ízlésemnek ez most túl egyszerű, de ettől még a 4 csillagot megkapja tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

vanillacaramella.sweet

2016. február 17.

Ez egy csodás illat, különleges, ehhez hasonlóm még sosem volt. Tegnap teszteltem D.-ben. Nagyon finom, édes, virágos, krémes. Leszáradásakor szeretett Édesanyám régebben sokáig használt krémére emlékztet, ami nagyon puha, selymes, habos rózsaszín krémes,vajszínű tubusos krém volt huszon-harminconéve. Visszarepít az időben... Meseszép is, torokszorító is, az emlékek miatt... Az összes összetevője csodásan érvényesül, nőies, szolíd, mégis feltűnő a maga módján. Akinek passzol a bőréhez, tudni fogja viselni. Egy elbűvölő, bájos, tudatos, igazi nőnek érzem magam tőle. Érdekes. Mindenképpen szeretnék egy ilyet. :) 5*!

Valaki esetleg cserélne velem? :) (vanillacaramella.sweet@gmail.com)
Nagyon boldoggá tenne! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

Valaki esetleg cserélne velem? :) (vanillacaramella.sweet@gmail.com)
Nagyon boldoggá tenne! :)

andrea91

2016. február 12.

Nekem annyira nem jött be. Nem rossz, ez igaz. És van benne potenciál. Engem emlékeztet némelyik vaníliás cukor fura mellékillatára, ami nagyon zavart mindig. Amúgy a Guerlain Spiritueuse Double Vanille hasonló, abban hamarabb kisimul ez a zavaró jegy, de benne van. Szóval gondolom ez egyéni dolog:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Timi8

2016. február 12.

Na, most: csak amiatt vettem meg (illatpròba nélkül!!!), amit nyarigabi ìrt! Pont aközött a 2 illat között nem tudok konkrétan dönteni, mert nekem is egy vonal...2-t pedig nem akartam. Nem a legkedvencebb kedvenc nekem ez a kategòria, de egy valamirevalò illattárba ilyen is kell, nem hiányozhat! Ő megoldotta a problémánat, én ugyan nem dilemmázom tovább, ezt nekem találták ki! Most már itt van :))) és pontosan azt kaptam amire vártam! Végtelenül puha nem édes vanìlia, tonkás, krémes majd kissé szárazabb, pùderesebb lesz. Szuper érzés viselni, valòdi lusta-illat egy nyugis hétvégére. Igazi idegynyugtatò alapdarab!!! Most ùgy hìvom: nyuszi-illat :D finom, bolyhosan puha, végtelenül lágy, szolìd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Dormir

2016. február 6.

Hát, ő nagyon kedves kis csücsköt kap a szívemben!
Vaníliás, de nem állt be a gourmandok sorába. Egy huszárvágással átfordul a lágy, nőies, édesen friss illatok sorába, ami az okos, egyedi, mókás, de megbízható és mégis mindig izgalmas nők sajátja. Akik nem villantással és nem csak felszínen ragyognak. Akik valóban teljesítenek, de megőrzik angyali arcukat.
Komfortos, de egyben érdekes. A Trussardi Inside, a Max Mara és Lacoste pour femme illata hasonló számomra összhatásban.
Lágy a vaníliától, a bors és rózsa izgalmassá teszi, a gyömbér ragyogóvá. Nem süpped édes nyugalomba, de ölelget és ösztökél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 6.

Hát, ő nagyon kedves kis csücsköt kap a szívemben!

nyarigabi

2016. január 15.

A Trussardi My Name és az Omnia Crystalline edp szerelemgyereke

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

A Trussardi My Name és az Omnia Crystalline edp szerelemgyereke

illatvarázs*

2016. január 7.

Finom, púderes-fás vanília. Nekem nagyon bejönnek ezek a típusú illatok. 1 óra elteltével enyhén fűszeres (érezni a gyömbért is), füstös, és valahol a mélyen dohányos akkordokat is vélek felfedezni. Melengető, édes illat, (de semmi gourmand), ez a heliotróp-vanília násza. Jónak tartom otthonra, egy laza öltözékben, de elegánsabban kiöltözve, egy meghitt vacsoránál is nagyon kiegyensúlyozottan érezhetjük magunkat, ha ez az illat kísér el.Tartóssága kiváló. Trussardi-Inside rajongóknak érdemes kipróbálni, a hangulata hasonló. Az üveg nekem nagyon tetszik. Csak a valóságban fedeztem fel, hogy az üveget körbeöleli egy aranyszínű fém "gyűrű". A nagy biliárdgolyó kupak elsőre fura, de megszokható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.