Duchesse

Ár:   480 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

100% pamut. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Kiváló minőség, rendkívüli tisztító hatás. Egyik oldalán lévő különleges szálstruktúrája gyengéd, alapos tisztítást tesz lehetővé. Klórmentesen fehérítve.

szluca

2015. május 30.

Nem szeretem, hogy nem elég puha, ráadásul általában kettétépem, ahogy kiveszem a csomagból. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

ttundi

2015. május 18.

A kedvenc vattakorongom, többször újravettem már. Több fajta is kapható, az én kedvenceim a "du qualitat", és a"maxi pads". Puha, jól össze vannak varrva a korongok, nem mállik-szakad szét, az ára pedig több, mint kedvező. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

bednem

2015. május 10.

Szerintem nem drága. Ahhoz képest, ha olcsóbb boltban veszem, kettesével használom ugyanazon művelethez. Nekem bejött! Tartós, nedvszívó, mindkét oldala bevethető, ha úgy alakul. Használatkor nem bomlik. Jó lenne, ha lehetne kisebb kiszerelésben is kapni pl. utazáshoz vagy lenne kemény vattakorong tartó, ami kézi táskában is elfér, mivel alapozót is néha ezzel a benedvesített koronggal viszek fel. Müllertől bevált. Biztosan veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

senskin

2015. január 24.

Nekem nagyon nem jött be. Műanyag vacak és ne lehet vele rendesen dolgozni. Ennél már mindegyik csak jobb lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

Vicus

2014. december 4.

Nekem nagyon bejött, azt gondoltam biztos azért ilyen szupi, mert drága :-) Szobatársamnak van és csak kipróbáltam egyet, aztán itt olvastam, hogy valójában ez egy olcsó termék. Tetszik, hogy vagy kétszer-háromszor olyan vastag, mint némely vattakorong és nagyon puha is, nem karcolja a szememet. Ha eljutok Müllerbe, tuti veszek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Jossie

2014. szeptember 3.

Eléggé dörzsis, és kissé vékony (amit általában használok vastagabb), mégis jobban szívja a sminklemosót, mint legtöbb társa. Az ára tényleg nagyon kedvező, viszont ilyen esetben szerintem megéri a drágábbat megvenni. Viszont a tisztítása megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Nyimuska

2014. augusztus 5.

Darabjára nézve tudtommal ez a legolcsóbb (mégpedig a 60 db-os) a sparos Budget után, de a minősége ennek sokkal jobb (sokkal vastagabb és puhább). Régebben volt egy kicsit gyengébb verzió, ami könnyen szétjött, de a Neue Qualität címkés jól össze van varrva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

stenonis

2014. június 20.

Egész jó, de nem ez lesz a kedvencem. Kicsit foszlós és lehetne barázdáltabb is, az Ebelin-féle korongok jobbak szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Ercsi

2014. március 10.

Elhasználtam egy csomaggal belőle, vastagnak találtam és egy vékonyabb fajtát vettem. Nos, butaság volt, a vastagsága ellenére sokkal kevesebb folyadékot nyel el, mint a vékony tescos.. nem gondoltam volna.. vissza fogok térni hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

hedgehog

2014. február 17.

Eddig Ebelin márkát használtam, de a Müllerben megláttam ezt és olcsóbb volt gondoltam kipróbálom. Sminklemosásra ez is tökéletes, mert ott nem nyomom és dörzsölöm a bőröm vele. De körömlakk lemosásra alkalmatlan, mert ott már keményen dolgoznia kell, és foszlik, szöszöl, nem tartós. Azt hiszem, mindkét fajta mellett maradok, csak másra használom majd őket. Mivel ez olcsóbb, de rosszabb minőségű a másiknál, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.