Duchesse

Ár:   480 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

100% pamut. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Kiváló minőség, rendkívüli tisztító hatás. Egyik oldalán lévő különleges szálstruktúrája gyengéd, alapos tisztítást tesz lehetővé. Klórmentesen fehérítve.

Ljudmilla

2014. február 12.

Nekem teljesen bevált, mind sminkleszedéshez, mind tonikhoz, mind körömlakklemosóhoz. Olcsó is, úgyis mindig a Müllerben vásárolok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Szuszi

2014. február 8.

Jó és olcsó. Amire kell, tökéletesen lehet használni.ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Jó és olcsó. Amire kell, tökéletesen lehet használni.ennyi :)

Dorcsa

2014. február 6.

Én is mindig ezt veszem. Puha, nem szív magába rengeteg tonikot, amiből aztán nem jut a pofimra. :)(az előző vattakoronggal ez volt a bajom)
Ár érték aránya is jó.

up: Mióta kipróbáltam a Lidl saját márkását, azóta azt veszem, igaz ezzel sincs továbbra sem bajom, de az valahogy egy fokkal még jobb és olcsóbb is. Mivel az az 5 csili, ezért ő kap egy 4-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Ár érték aránya is jó.

Madi

2013. november 29.

Túl dörzsis a felülete és mikor ráönti az ember a kis arctonikját, majd az arcát elkezdi törölni vele, kiengedi az összeset és végigfolyik a fején. Ráadásul nagyon szöszös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

azursatellite

2013. október 19.

Soha többet nem veszek ilyet, szinte minden db szétjött ahogy vettem ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Soha többet nem veszek ilyet, szinte minden db szétjött ahogy vettem ki.

Yubiri

2013. október 19.

Nem szeretem...
A sparos a kedvencem, mivel a Müllerben vásároltam egyéb terméket, azért vettem meg ezt is. A Sparos vattakorongot ketté lehet szedni szélességében, így 2x annyit tudok használni belőbe és nekem bőven elég lenne.
Ezt nem tudom szélességében kettészedni, sem hosszában megfelezni, csúnyán tépődik.
1 egész vattakorong sminktörlésre, körömlakk lemosásra sok nekem és sok lemosót is szed fel. Nem akarom újravásárolni!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.

Nem szeretem...

vador

2013. október 18.

Csak körömlakklemosáshoz, de ahhoz kitűnő, egy-két koronggal letudom a műveletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

fagas

2013. október 15.

Nekem is a kiszedésénél akadtak problémáim, szétesett, kettévált és sok tejet, ill. tonikot kellett használnom.:-( Nálam csak 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 15.

Adnilem

2013. augusztus 7.

Ennyi pénzért nem rossz, de valóban sokszor kettéválik, mikor kiveszem. Külön tetszik, hogy perforált a csomagolás széle és le lehet tépni, aztán szépen, mint a kekszet ki lehet szedni. Van ebben a családban egy nagyobb, nekem az jobban bevált arclemosáshoz (maxi cosmetic pads duo-qualitat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

garden32

2013. július 6.

Nekem is nagyon bevált ez a termék, szeretem és újra fogom venni. Puha, nem szívja be a tonikot, és nem kell 3-4 korongot elhasználnom egy lemosáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.