Duchesse

Ár:   480 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

100% pamut. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Kiváló minőség, rendkívüli tisztító hatás. Egyik oldalán lévő különleges szálstruktúrája gyengéd, alapos tisztítást tesz lehetővé. Klórmentesen fehérítve.

narancsfavirág

2013. július 4.

Nagyon durva a felülete, szinte karistolta az arcomat, alig vártam, hogy elfogyjon. Eddigi legrosszabb vattakorongom volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

angelcare

2013. július 3.

Nekem is jobban tetszik a dm-es,bár kicsit drágább.Nekem túl sok tonikot,szemfestéklemosót stb-t "ivott meg" .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Nessy

2013. július 3.

Meg vagyok lepődve a pozitív véleményeken! Direkt meg is néztem, hogy én is ezt a fajtát használom-e, de ezt. Nekem nagyon gyakran szétesik, amikor kiveszem a csomagból, mert nincs összedolgozva a széle. Szeretem a Müller saját márkás termékeit, amúgy ez sem lenne rossz, mert puha és ha egyben marad akkor semmi baj nincs vele...nekem a dm-es jobban bejön(picit drágább), ugyanolyan a kettő, csak annak össze van préselve a széle. Ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

vedina007

2013. június 2.

Nem esik szét körömlakk lemosásnál vagy arctisztításnál és még a legnagyobb kiszerelés is az olcsó kategóriába esik. (Elég sűrűn akciós is). Remek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

sydney

2013. május 17.

Szerintem is nagyon jó termék, meglepődtem, hogy az ára ellenére milyen minőségi. Ha Müllerben járok biztos veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

tuzgyujto

2013. május 7.

Gondolkozom, mit lehet írni erről azon kívül, hogy jó, és csak ezt használom. Hát puha, nem mállik szét, nem szívja be a cuccost, minden ott landol, ahol kell és baromira olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 7.

eddina

2013. május 2.

Csak ezt használom évek óta (mióta Müller van a közelemben). Jó áron jó termék, ne mállik szét, mind a két oldala használható, jó puha. Tényleg szuper és olcsón!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

dorcus89

2013. május 1.

Csak ezt használom már jó ideje. Nagyon jó, mert nem szív fel túl sok folyadékot, nem az van hogy betonikozom és mire elér az arcomig a vatta nincs rajta semmi. Nem málik szét, mindkét oldalát lehet használni. Sokáig kísérleteztem a vattákkal, de nekem ez vált be a legjobban és az ára is nagyon jó! Mikor glamour vagy joy napok vannak a -20%-os kuponnal még olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

floracska6

2013. május 1.

Én mindig ezt veszem, mert nem esik szét darabokra és mindkét oldalát tudod használni. Minél nagyobb kiszerelést veszel annál jobban megéri, Mülleres termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Dana1983

2013. április 24.

Ez a vattakorong puha, közepesen vastag, jól tisztít, a széle nincs lezárva de nem nagyon hullik szét. Az "egyik oldalán lévő különleges szálstruktúra" valójában annyit jelent, hogy az egyik oldala bordázott. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.