duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2011. október 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

nusika21

2013. augusztus 14.

nekem nagyon tetszik az illata és ami jó hogy nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

nekem nagyon tetszik az illata és ami jó hogy nem szárítja a bőrömet.

missmisfit

2013. július 1.

Rágógumi illatú csajos tusi. Nem pont az én világom, de egynek jó volt. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

cioccolata

2013. május 30.

Nem egy nagy szám, de mondjuk az ára is olcsó. Sajnos az illatát hamar meguntam, és nem szeretem, hogy fehér és átlátszatlan a cucc... :P Azért kap hármat, mert egész jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Doorci83

2013. április 2.

Nagyon jó az illata, az állaga kicsit sűrűbb, de én így szeretem. Ami meglepő volt, hogy nem szárította annyira a bőröm (és az arcomat sem), mint más tusfürdők. Már több illatot kiprobáltam a családból, csak ajánlani tudom. Az ára pedig (főleg akció idején) szinte viccesen olcsó:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

natasha

2013. március 9.

Már régóta ki akartam próbálni,eddig csak itt láttam ezeket a tusfürdőket,a Müllerbe nagyon ritkán tévedek be,csak nézelődök mert minden 2szeres áron van,ez a tusfürdő épp akciós volt 400 valahány pénzért vettem ezt a Pink kiss változatot. Hmm igazán csajos;) Bár sok reményt nem füztem hozzá,mivel tudom hogy az illat rámegy a bőrkímélő és bőrápoló funkció hatására,de az összetevői nem olyan durvák mint a drágább Dove, vagy Nivea tusfürdőknek,emiatt is vált szimpatikussá ez a márka. Gazdag habzó állagú,kevés kell belőle,meg is lepődtem magamon,hogy sajnálom mindig használni,nehogy kifogyjon,kis bulika vagy outgoing előtt szoktam,vmelyik nap otthagytam a fürdőbe és eléggé megcsappant,előszeretettel használják mások is:D
Egyébként abszolut tartós az illata,bár ez engem nem nagyon izgat mert mindig bekenem magam fürdés után.Nem szárít,bár első használatkor kicsit viszkettem tőle,ami aztán abbamaradt. 400 ft-ért tökre megéri,sőt,fogok venni más változatban is,mindnek tök jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

rb09

2013. február 7.

Finom az illata, olcsó is, viszont piros pöttyök jelennek meg tőle a mellkasomon, nem csak tőle, más illatú Dusch Das tusfürdőktől is. Pedig nagy a választék, finomak az illatok is, de így nem tudom használni sajnos :( Kíváncsi vagyok, melyik összetevő váltja ki, mert más tusfürdőknél nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

keettee

2013. január 18.

Hát én már nem vagyok lányka....mégis odavagyok érte....nagyon fincsi illata van, jól hidratál, csakis ötös lehet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 18.

Judiit

2012. december 1.

Cukika illat :)))
Oh viccet félretéve, nem az én világom. Édes, de kegyetlenül. Amúgy jó tusfürdő, szeretem a Dushdass termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 1.

Cukika illat :)))

sissy93

2012. október 25.

Vettem egyet belőle és a cseresznyés testvérkéjéből. Nehéz volt választani, mindnek olyan finom az illata és olcsók is. Már csak az illata miatt is 5 csillag. :)

A képen lévőt már el is fogyasztottam, most a Wild Cherry a soros. Hogy annak milyen finom az illata! Mennyei. Inkább cseresznyés gumicukor, mint valódi cseresznye, de nem lehet betelni vele. Tuti újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

eddina

2012. október 25.

Ennek az illata kislányos...inkább tiniknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

Ennek az illata kislányos...inkább tiniknek való.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Sodium Lactate, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1