duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2011. október 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

danacanahai

2012. március 4.

A Mullerben most akciosan lehet megvenni. Imadom a Duschdas tusikat :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

A Mullerben most akciosan lehet megvenni. Imadom a Duschdas tusikat :))))

szaniblue

2011. december 11.

Én nagyon szeretem a Duschdas tusfürdőket. Ezt is szeretem, bár nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

samelike

2011. október 31.

Tényleg elég édes illata, mint egy vattacukor felhőben való zuhanyzás. Én nagyon szeretem! Bár váltogatom a tusfürdőim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 31.

nemesanita

2011. október 6.

Azt tudni kell,hogy a Duschdas tusfürdők a kedvenceim.De ennek az illata nem tetszett,nekem túlságosan édes,magamnak nem venném meg újra.A keresztlányom aki 6éves viszont szerette.Hát nem vagyunk egyformák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Sodium Lactate, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1