e.l.f.

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kiváló minőségű és megbízhatóan fedő kőpúder. Antibakteriális összetevőinek köszönhetően segít mélyen tisztítani bőrödet és így megelőzni a pattanásképződést. Nem tömi el pórusaidat és véd a külső környezet negatív hatásaival szemben.

horvathm

2013. január 13.

olcsó púder, de szerintem árában jó. lehet én várok keveset egy púdertől, vagy pont az én bőröm eléggé "beszívja" a sminket, de nekem elég tartós! úgyhogy rendelik is újabb színt!
szerintem nagyon sokat jelent az ecset, amivel felvisszük és nyilván nem mindegy, hogy milyen alapozóra...
nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

nekem bejött!

knoemi

2013. január 12.

Nagyon olcsó volt, így nem is vártam sokat. Nem mondhatni tartósnak, nem is fed úgy, ahogyan azt elvárnám. Csalódtam, nem fogok belőle többet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Shanin

2012. december 2.

Eddigi legrosszabb púderem. Régóta megvan, de eddig valahogy sosem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam. Van 6-7 db, amiből 2-őt használok rendszeresen, azokat szeretem. Ez esett tegnap kézre, nagyon siettem, időhiány miatt az első kezem ügyébe akadó egyeddel futottam a tükörhöz. Mattításra kellett csak, gondoltam tökéletes lehetőség, hogy ezt is felavassam.
Fedése szinte semmi, pedig nem spóroltam vele, de a mattító hatása is maximum 2 órát tartott. Ecsettel vittem fel az arcomra, a szivacsot ami hozzá jár ki is dobtam. Nem porzik, talán ez az egyetlen pozitívum amit el tudok róla mondani, meg persze az ára, ezért jár a két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 2.

zazi

2012. december 1.

nem rossz ez a púder, kicsit hamar átfényesedik, de legalább van belőle jó világos árnyalat is, ami számomra előny, és a sötétebbik árnyalat is még használható nekem nyáron (pedig nem szoktam nagyon barnulni). kis mennyiség, úgyhogy hamar elfogy, mérete miatt utazóneszesszerbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Squid

2012. november 27.

Jó kis púder ez, bár nyilván nem csodaszer...nekem a fedésével nincs gond, inkább azzal, hogy bizony ez is átfényesedik kevesebb, mint fél munkanap alatt. Ennyi pénzért nem is vártam, hogy hű de hipiszupi lesz, de ennél sokkal rosszabbra számítottam. Plusz pont az igen világos színért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

bogibooo

2012. november 27.

Ár érték arányban nagyon szuper, de akinek problémásabb a bőre,annak ennél erősebb/ jobb fedésű cuccra van szüksége, legalábbis véleményem szerint. Nagyon összhangban van az általam választott árnyalat a bőröm színével és instant fejszerkezet-egységesítőnek tökéletesen megfelel.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

molnardoraanna

2012. október 3.

Teljesen egyetértek Gift Box-al!
Ár-érték arányban jó, de semmi csodát nem kell várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

Teljesen egyetértek Gift Box-al!
Ár-érték arányban jó, de semmi csodát nem kell várni tőle.

Gift Box

2012. július 1.

Elég kicsi a kiszerelése, de végül is praktikusnak mondható, mert nem kell belőle sok, és így legalább mindenhol elfér.
Nem kell tőle csodákat várni, egy középkategóriás termék, amit csinálnia "kell", azt nagyon jól csinálja.
Én az orrom környékén, illetve a homlokomnál szoktam általában használni, és viszonylag sokáig nem is csillognak át ezek a területek.
Azért olyan 3-4 óra múlva nem árt ránézni, esetleg igazítani egy kicsit, nekem nagyjából eddig szokott tartani.
El fogom használni, de még egyet nem fogok belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

El fogom használni, de még egyet nem fogok belőle venni.

Hidratálók: Cyclomethicone

Kaolin 0 0