e.l.f.

Ár:   900 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

Speciálisan arcpirosítók és bronzosítók felvitelére kifejlesztve. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ottika22

2012. november 17.

A barátnôm rendelte, de neki nem tetszett.. azt mondta szúrós.
Ennek ellenére én is rendeltem, és nem bántam meg. Az elsô pár mosás után
nekem nem volt szúrós, bár én épphogy hozzáérintem az arcomhoz. Erôsen pigmentált
pirosítóhoz szerintem jó, mert nem vesz fel túl sokat. Nekem egyelôre tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

A barátnôm rendelte, de neki nem tetszett.. azt mondta szúrós.
Ennek ellenére én is rendeltem, és nem bántam meg. Az elsô pár mosás után

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 5.

Én két éve vettem, és nem volt sem vegyszerszaga, nem is hullott, és nem is volt érdes. Lehet hogy azóta már változott, de akkor kifejezetten sokat használtam. Ma már túl lazának és nem elég tömöttnek érzem pirosításhoz, de abszolút használható, főleg precízebb dolgokhoz, pl. aki nem az almácskákra viszi fel a pirosítót annak jó lehet a tömöttsége is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Mya

2012. október 5.

A maga 395 ft-jával nagyon csábító vételnek tűnt, de sajnos a minősége förtelmes. Durva tapintású, hullik a szőre, valami eszméletlen vegyszer szagot árasztott magából, amit azt hittem kimosás után már nem fogok érezni és valamennyit a szőre is puhul, de sajnos nem így lett. Szinte sérti az arcbőrt, sajnos csalódás volt..:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.