e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColdPhoenix, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Ásványi alapú szemhéjalapozó, mely intenzívebbé teszi a felvitt festékek színét és növeli a tartósságukat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zakuszka

2014. március 6.

Zsíros, fedett szemhéjamra is bevált, mindennap használom, egész nap bírja, amit nem is álmodtam volna. Ajánlani tudom, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

lehner.a92

2014. február 21.

Nagyon megszerettem ezt a szemhéjalapozót! Minden szemsmink készítése előtt ezt használom, és soha nem tapasztaltam eddig, hogy a szemhéjpúder redős lett volna, vagy kopott volna. Ennyi pénzért nagyon megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Camilla_B

2014. február 12.

Lehet, hogy én vagyok nagyigényű, de nekem nagyon nem vált be :-( Nem fed, gyorsan kopik, de lehet, hogy azért, mert már használtam jobban ennyi árért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

pmarcsi

2013. november 25.

Meglepően jól működik, pláne, ha meg nézzük az árát is! Nálam egész nap azért nem tart, de még így is 5* jár neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Viki_keni

2013. november 24.

Fedett, olajos szemhéjam van.
Másfél éve használom. Semmi redő, semmi kopás, szinte vízállóvá teszi a sminket, teszteltem többször is tus alatt. :D
Csak ajánlani tudom. Ne túl keveset kenj a szemhéjadra, legyen mint kenni! :p
Ha lehetne, adnék még egy plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Fedett, olajos szemhéjam van.
Csak ajánlani tudom. Ne túl keveset kenj a szemhéjadra, legyen mint kenni! :p
Ha lehetne, adnék még egy plusz csillagot.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Valahogy a sima társa jobban bejött, sőt csak azt használom.. Ez számomra nem olyan tartós, hamar bezsírosodik a szemhéjam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Christy

2013. május 15.

Én elégedett vagyok vele, bár mást még nem próbáltam. Egy évig kitartott mindennapos használattal, úgyhogy nagyon megérte az árát.
Egyedül a tűző napon lévő izzadást nem igazán bírja. Ennek ellenére én megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Beleza

2013. május 2.

most már kezdek elgondolkodni azon, ha az én szemem tiszta deviáns. semmilyen típusú márkájú szemfesték nem marad meg, vagy csak ocsmány csomókban ül be rajta amin ez a termék semmit nem segített. amint felkentem el is tűnt, nemhogy egy szemfestéket segített volna 'kibontakozni'. semmi, használhatatlan, felesleges, én hülye még kettőt is rendeltem belőle (igaz véletlenül)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

2013. február 6.

Tényleg könnyű felvinni, jó az állaga, viszont a hatása annyira nem győzött meg. Többféle szemhéjpúderrel is próbáltam, és bizony nem adja azt az egész napos bombabiztos alapot, mint amit az Artdeco. Igaz, az ára is sokkal alacsonyabb, de nekem fontos, hogy egész nap biztos lehessek benne, hogy szépen tart a sminkem. Elhasználom majd olyan napokon, amikor csak pár órára kell a smink, de nem veszem újra, az Atrdeconál nincs jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Rose23

2012. december 11.

Annyira örülök, hogy megvettem :) Selymes állaga van, könnyű beleütögetni a bőrbe és szépen fed. Reggeltől estig tökéletesen a helyén tartja szemhéjpúdert, és amiben a leginkább reménykedtem, megvalósult: nem zsírosodik alatta a szemhéjam, pedig egyébként szokott. Tuti, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Triacontanyl PVP
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0