e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColdPhoenix, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Ásványi alapú szemhéjalapozó, mely intenzívebbé teszi a felvitt festékek színét és növeli a tartósságukat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Pindusz

2012. november 30.

Ár-érték arányában rendkívül megéri. Szép a fedése, jól használható termék, és betartja, amit ígér. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

Doma

2012. november 13.

Egész nap a helyén tartja a festéket és tényleg élénkebbé is teszi. Nekem eléggé zsírosodik a bőröm és még így is tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

musume

2012. október 20.

Nekem tökéletesen bevált. Eddig a MAC paint pot-ját használtam szemhéjalapozásra, de az itt olvasott sok jó vélemény, és alacsony ára miatt adtam neki egy esélyt. Nem csalódtam. Nekem egész áldott nap helyén marad a szemhéjpúderem. Reggel 7-től este 9-10-ig letörléskor is olyan a sminkem, mintha teljesen frissen lenne felkenve. Ár-érték arányban nekem tökéletesen megfelel. Szerintem ha elfogy, akkor is ezt fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

varadi85

2012. október 11.

Párszáz forintos árához képest egészen jó kis termék: nekem jól tartja a festéket, és élénkíti is a színeket. Nagyon kevés kell belőle, szóval biztos, hogy jó sokáig elég lesz.
Itt megtaláljátok a kedvenceim között:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

Itt megtaláljátok a kedvenceim között:

dalma-julia

2012. október 7.

Sokat vártam ettől a szemhéjalapozótól, mert nagyon jó véleményeket olvastam róla, de nekem sajnos nagy csalódást okozott :(. Kb. 4-5 óráig képes szépen fenn tartani a szemhéjpúdert rajtam, utána begyűrődik. Hozzá kell tennem, nagyon olajos a szemhéjam, de azt vártam tőle, hogy tudja kezelni. Szóval azt hiszem, azoknál működik jól ez a szemhéjalap, akiknek alapvetően nem olajos a szemhéja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

narancsdzsem

2012. október 3.

Csillagos ötöst adnék... én idáig azt hittem, hogy az ilyesmi pénzkidobás, és jó alap lesz szemhéjra egy márkás alapozó. Hát nem! Oda ez kell! Egyáltalán nem csúszik-mászik le szeméjpor a nap végére... és csak 1100 Ft. Van benne egy szűkítő is a nyakánál, így nem öt litert szedsz ki vele, hanem pont amennyit a szemhéj felvesz.
Ilyet mindenkinek!

UPDATE: kicsit kopik azért a festék, de legalább nem mászkál el. A profik biztos nem ezt használják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

Ilyet mindenkinek!

feredith

2012. szeptember 19.

Nagyon hasznos kis találmány, egy forintját sem bántam meg. Jól tapadnak rá a szemfestékek, nem ül bele a ráncokba, 3-4x-esére növeli a smink élettartamát. Picinek tűnik, de elég kiadós. Nagon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Mya

2012. augusztus 2.

Mérföldekkel jobb mint a drogériákban kapható bármely szemhéj alapozó. Mind állagra, színre, tartósságra. Nekem nagyon tetszik hogy alig kell belőle egy picurka, nem csúszik mászik, nincs intenzív színe, majdnem átlátszó és inkább vizes állaga van mint krémes. Mire befejezem a szemfestést pont tökéletesen megköt. Egyszóval PERFECT!:) Az ára is!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

lipstick

2012. július 10.

Nagyon szeretem, mert több órával is képes meghosszabbítani a smink élettartamát és nagyon egyszerű a felvitele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

r_ivan

2012. július 6.

Nálam a szín is élénkebb lett tőle és a tartósságot is növelte és nem állt össze csíkban a festék. Ez utóbbi az igazi eredmény, mert a tartósságot nálam egy korrektorral is el lehet érni, nem zsíros a szemhéjam. Nekem abszolúte megérte megvenni, pláne ennyiért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Triacontanyl PVP
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0