e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColdPhoenix, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Ásványi alapú szemhéjalapozó, mely intenzívebbé teszi a felvitt festékek színét és növeli a tartósságukat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zalla

2012. június 2.

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom: de nekem abszolút nem tette tartósabbá a festéket, sőt! Annyi a különbség talán, hogy a festék tényleg nem folyik el, csak egyenletesen kopik. Pedig próbáltam többféle szemhéjpúderrel is (kezdve a minerál sleektől a catrice-ig). Egyetlen előnyeként azt tudom felhozni, hogy nem ül be a ráncokba.
Esetleg van valaki aki ilyen nehéz eset, mint én?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Esetleg van valaki aki ilyen nehéz eset, mint én?

ljudith78

2012. május 18.

Egyetlen kellemes csalódás az E.L.F.-es rendelésemből, szuperül helyén tartja a szemhéjpúdert, megkockáztatom, hogy van olyan jó, mint a mostani Artdeco-m, megérdemelten 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Réti_D_smink

2012. április 21.

Nekem az E.L.F-től az Essential Primer változata is megvan, mivel az nagyon bevált, ezért gondoltam ezt is kipróbálom. Szuper jó mind a kettő! Tartós, nem ül bele a ráncokba. Mivel az Essence is hasonló árkategória, ezért azt hittem ez is sz*r, de mostmár értem miért szeretik ennyire az elf-et. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

p3trababa

2012. február 17.

Hát, ma próbáltam ki először, de azt kell mondjam, hogy nagyon jó! A Coastal Scents palettával használtam. 6 óra után egy aprócska ráncba se ült bele, teljesen a helyén maradt. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

glamoureverything

2012. február 11.

Fantasztikus,.gyetertek a velemenyekkel, annyit meg hozzatennek h majdnem 1 eve megvan es nem szaradt be mint pl. az essence szemhejbazisa..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

MelC

2012. február 11.

Ardecot használtam, de amióta ezt kipróbáltam hozzá sem nyúlok máshoz, nagyon szeretem. Szebb a szemem alatt, nem gyűrődik össze órák után sem, szépen beleivódik a bőrömben, szinte észrevehetetlen, mégis tökéletesen fed. Nem vastag a textúrája, de mégis teljesen takar, tartós. Nagyon nagyon jó, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Sminkes

2012. február 4.

Nagyon-nagyon jó ár-érték-minőség arány! Van olyan ismerősöm, akinek ez sokkal jobban bevált, mint az Urban Decay primere, pedig az egy híres, jó minőségű termék. Csak ajánlani tudom ezt a primert, nagyon tartós, nem maszkosít, nem ül a ráncokba, könnyű teríteni a szem alatt, nem "kemény", hanem lágy szerkezetű és nagyon természetes színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

ColdPhoenix

2011. december 21.

Ez az ELF mineral szemfesték alapozó változata. Ez is ugyanolyan jól működik, mint a másik, UDPP-nel szintén vetekszik, az ára 3,5 euro, tehát olcsó és nézzétek az összetevőket, nincs benne túl sok gyanús pötty.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Triacontanyl PVP
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0