e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,75 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. január 16.

Kiszerelés:   4,75 g

Fényvisszverő részecskéket tartalmaz, melyek gyönyörűen kiemelik arckontúrjaid és zamatos, egészségtől ragyogó arcbőrt kölcsönöznek.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 6.

Két árnyalat van meg, a Candid coral és a Pink passion. A Candid coral szerintem egy iszonyatosan túlhájpolt árnyalat, én is csak ezért rendeltem meg anno, de nekem nem illik a bőröm színéhez, túl arany, nekem pedig hideg a bőrtónusom. Viszont a Pink Passiont imádom, pont jó a pigmentáltsága, nagyon könnyű vele dolgozni, és főleg télen szeretem használni, mert akkor hófehérkés leszek tőle :-) Nem pontozom le, mivel a másiknál az árnyalatválasztásnál hagytam magamat eltéríteni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

LexiSmink

2012. június 2.

Annyira nem vagyok elájulva tőle, de nem is olyan rossz. Azért a Sleek arcpirosítóimat nem adnám oda értük. Szóval maradok a Sleek-nél ha pirosítóról van szó. Mindenesetre egy 4 pontot ez is megéri szerintem, mert összességében nem rossz, csak van jobb termékem, ami szintén nem volt olyan drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Szütyő Beauty blog

2012. május 25.

Ma jött meg a rendelésem, de eddig nem vagyok túlzottan elájulva. A Candid Coral árnyalatot rendeltem meg, de én ebbe nem látok semmilyen korall árnyalatot. Alig tudom csak építeni,satírozni és nagyon porzik. Persze még csak kipróbáltam, élesben még nem viseltem, de nem jön be most annyira. Majd még frissítek!

UPDATE: nem lett sokkal jobb a véleményem, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

UPDATE: nem lett sokkal jobb a véleményem, sőt...

ljudith78

2012. május 18.

Én is a napokban kaptam kézhez a Makeuplaza-s csomagomat, benne volt ez a pirosító, szintén Candid Coral árnyalat. Hát...A korallhoz köze nincs, alig pigmentált, szóval csalódás. Tudom hogy nem lehet összehasonlítani egy Bourjois-val, Mac-cel vagy Coastal Scents-szel, nem is az az árkategória, biztosan én tettem magasra a mércét ezekkel, de ettől még az Essence pirosítóm is többet ér. Ha valakit esetleg érdekelne, jelezze itt, egyszer próbáltam ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.