e.l.f.

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A sminket egész nap láthatatlanul a helyén tartja. A hidratáló pára nyugtatja a bőrt az aloe, a zöld tea, az uborka és az A, C & E vitaminok révén. A könnyű és alkoholmentes formula hordhatóbbá teszi a sminket, és megakadályozza a szín fakulását, vagy lefolyását.

Loreee15

2014. július 2.

Nagyon nagyon vártam de sajnos pénzkidobás lett... nekem ugyan irritációt nem okozott, de sajnos nem használt semmit, a sminkem ugyanúgy néz ki mintha nem fújtam volna rá semmit. Pedig nagyon vártam a nagy hatást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

narancsdzsem

2014. április 18.

Miután kinyitom a szemem a permetezés után, sokszor vörös lett sajnos. Pedig általában nem vagyok érzékeny semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

csokiskex

2014. április 18.

Nekem kissé büdös és teljesen leáztatta a sminkem, pedig nem fújtam sokat és távolról. Nem lett tőle tartós a sminkem. Lehet romlott volt?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

szivi81

2014. március 18.

Kellemes illata van, tényleg aloés, uborkás. Tényleg ásványvízes permet érzet, ahogy magadra spriccled. Amikor profi smikes sminkel (nem tudom ő milyen márkát használ, talán MAC) a fixálás után mindig úgy érzem, mintha hajlakkot fújtak volna rám, a bőröm 1-2 óra után annyira száraz lesz, hogy elkezd viszketni. Ettől ezt nem érzem, de tény, hogy nem is betonozza annyira le a sminket, mint egy profi termék. Mindennapokra, egy sima nappali sminkhez szerintem tök jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

andikaaa

2014. március 6.

Ez az első sminkfixálóm, úgyhogy összehasonlítási alapom nincs, de ez a termék nem igazán váltja be, amit egy sminkfixálótól várnék. Semmivel nem látom tartósabbnak a sminkemet, ha használom. Ami pozitívumot tudok mondani róla: ha erősebb sminket készítek, ezzel kicsit természetesebb hatásúvá lehet tenni a bőrt. Kb. 4 fújásnyit használok belőle alkalmanként, úgyhogy elég tartós lesz, de nem fogom újravásárolni.
Tényleg jó fixálót szeretnék, tudtok olyat mondani, ami tényleg beválik? Nem baj, ha nem Elf-árkategória. :) NYX-en gondolkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Camilla_B

2014. február 12.

Nem érzem, hogy tovább tartott volna a sminkem és nem túl kellemes az illata. De nem irritált, ezért kap 2 pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

lujzi

2014. január 30.

nem érzem úgy, hogy hosszabbá tenné a sminkem élettartamát. a fújkálás jólesik, kis plusz hidratálás feelingje van, és az esetleges porosságon is enyhít, ha túl sok a púder, de ugyanezeket egy sima termálvíz spray is tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Ksari

2014. január 12.

Néhány hete rendeltem a makeuplaza-ból. Csak akkor használom ha valamilyen alkalomra komolyabb sminket csinálok, hogy fixálja az alapozót és a szemfestéket. Elégedett vagyok vele, elég 2 fújás az arcomra, sokáig elég lesz. Az elején kicsit nehéz volt használni, ki kellett tapasztalnom, hogy milyen messziről kell fújni. Más sminkfixálót nem próbáltam még, így nincs viszonyítási alapom, de megfelel az elvártaknak, így 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

reku87

2013. június 27.

Ha nem megfelelő távolságból permetezem "leköp", emiatt újabban felnézek és magam, jobban mondva az arcom fölé permetezek belőle. Így nem lesz "leköpött" érzésem. A Garnier BB krémmel sem teljesít rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

r_ivan

2013. április 8.

Nekem úgy tűnik, hogy önmagában valamennyit fixál, de a legjobb ha az elf primert is használom - na akkor minden marad a helyén egész nap.
Ha nem nagyon-nagyon messziről permetezem, akkor kicsit túl sok kerül az arcomra de így sem folyt le semmi. Lehet, hogy ez rajtam múlik, de szerintem kicsit trükkös a fújókája, nem szabad erősen lenyomni.

Update: vettem egy újat, mert az első kifogyott és ennek a "fújókája" teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.