e.l.f.

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A sminket egész nap láthatatlanul a helyén tartja. A hidratáló pára nyugtatja a bőrt az aloe, a zöld tea, az uborka és az A, C & E vitaminok révén. A könnyű és alkoholmentes formula hordhatóbbá teszi a sminket, és megakadályozza a szín fakulását, vagy lefolyását.

Cristine

2013. március 23.

Jól fixál! Eredetileg alapozó/BBkrém fixálásra vettem, de ezek mellett most már a fényesedéssel sem kell foglalkoznom. Ennyi pénzért megér egy próbát.
Egy előző kérdésre válaszolva: MUP-os rendelésnél 1-2 napon belül kézhez kapod. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Holdudvar

2013. január 16.

Ár érték arányban szerintem is nyert, megőrzi a színeket ahogy korábban írták és természetes hatású. Az illatát én szinte nem is érzem, gyorsan elszáll. Ajánlani tudom én is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

greengirl115

2012. december 16.

Kiváló sminkfixáló, teszi a dolgát, a többit már mind elmondták róla. Megéri megvenni, ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Szütyő Beauty blog

2012. november 27.

Elég sokáig vártam rá, mire feltöltötték a készletet, és megrendelhettem a MUP oldaláról, így már jócskán ősz volt mire elkezdtem használni. Eddig bevált, a pirosítót, BB krémet, vagy alapozót lefixálja. Sajnos mivel csillogásra hajlamos a bőröm, a napközbeni púderezés Nálam elkerülhetetlen, de a "színeket" megóvja. Én azt szeretem benne igazából a legjobban, hogy ha egy picit több a púder, és itt-ott látom, hogy "por" van az arcomon, ezzel lefújom és máris sokkal természetesebb hatást érek el. Az illata számomra nem zavaró, nagyon hamar beszívódik, és elillan. Ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Sparklepony

2012. szeptember 17.

Egyszerűen tökéletes. Egész nap a helyén tartja a sminkem, még nyári hőségben is, és a bőröm is szereti. Az illatát nem is érzem igazán. Arra viszont tényleg ügyelni kell, hogy nagyon becsukja a szemét az ember, mert ha belemegy, az tényleg fáj :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

petrush

2012. szeptember 7.

Jó kis dolog ez, az előttem írok már jól összefoglalták a gondolataim, a célnak megfelel, tartja amit ígér. Mondjuk az alapozóm/színezett hidratálóm nem tarja meg, de azt semmi, mert elég zsíros a bőröm és pár óra után akkor is elszublimálna, ha rányomnék egy tubus pillanatragasztót és arra púdereznék :D
jól a helyén tartja a sminket, a szemfesték tartósságán lendít elég sokat szerintem, ha elfogy, újra fogom venni. Nekem a szagával nincs bajom, néha használom az Aloe First-öt, arra emlékeztet. A csomagolása miatt kicsit csalódott vagyok, mert egy elég puha, áttetsző, szögletes műanyag flakonban van, valami strapabíróbbat vártam, de a benne lévő folyadék szupi. Nem csodaszer, de nagyon jó, vacilláltam a 4 és 5 csillag közt a csomagolás miatt, de ötöt adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

pleinsud

2012. szeptember 7.

Nagyon bevált, mint majdnem a összes elf termék, amit kipróbáltam. 40 fokos hőségben is simán kibírja vele a sminkem az egész napot. Én a következőképp használom: kissé hátrabiccentem a fejem, kinyújtott kézzel spriccelek 2-3 adagot az arcomra, így jól eloszlik, és tényleg csak a permet éri a sminket. 1-2 perc alatt tökéletesen megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Edaru

2012. június 25.

Nekem teljesen bevált. Olcsó, helyén tartja egész nap a sminket, nincs semmilyen illata vagy szaga, mert a kifújás után néhány másodperccel elillan. Gyorsan megszárad a nedves permet és nem áztatja a sminket. 12 óráig is bírta a sminkem, de utána nem tudom, mert lemostam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, mert hihetetlen olcsó és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

LexiSmink

2012. május 20.

Nagyon szeretem és iszonyú olcsó. Gyorsan beivódik a bőrbe ráfújva és nincs utána semmilyen szaga. 1-2 fújás messziről és kész. Este 9-kor fújtam rá és másnap reggel 7-ig bírta, de utána nem tudom, mert lemostam. Nem szárította ki a bőröm és nem lettem ragyás se tőle. Ár-érték arány 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

egynevetsefogadel

2012. május 18.

nekem is bevált :) mikor az arcomra fújom,úgy tűnhet h vizes,de ez pár mp-en belül nem is látszik csak a szép smink.nekem délután 3tól este 9ig szépen fixált,tovább nem tudom bírta volna e még,mert fürdés miatt lemostam a sminkem.nekem mindenképp 5ös,mert nélküle már 2 óra után elcsúszik a sminkem és átfényesedik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.