e.l.f.

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A sminket egész nap láthatatlanul a helyén tartja. A hidratáló pára nyugtatja a bőrt az aloe, a zöld tea, az uborka és az A, C & E vitaminok révén. A könnyű és alkoholmentes formula hordhatóbbá teszi a sminket, és megakadályozza a szín fakulását, vagy lefolyását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

caarmaa

2012. május 6.

nálam nem működik... első alkalommal valóban rosszul használtam, túl közelről permeteztem a képembe és gyakorlatilag csöpögött le az arcomról patakokban a sminkkel keveredett lötty... vagyis elpacsmagolta az egész "művet". Plusz erősen csípte a szememet, mert belement...
Másodjára már volt eszem és elolvastam az útmutatót, jó messziről fújtam, de így is elmaradt a várt hatás, gyakorlatilag semmilyen tartósságot nem tapasztaltam. Az arcom "vizes" volt, alig akart megszáradni és kicsit elkenődött a smink is, mert utána kellett igazítani.
azóta csak áll a fiókban, nem tudom mit ronthatok el, hiszen csak meg kell nyomni a fújókát... vagy ezt is lehet rosszul csinálni? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Réti_D_smink

2012. április 21.

Ez egy nagyon jó fixáló termék, de sokan szerintem abba a hibába esnek, hogy nem jó primert, vagy alapozót használnak (pl. nem jó minőségű vagy éppen nem a bőrének megfelelő, amiről nem is tud, mert a színe lehet, hogy éppen jó). Ebből kifolyólag a jó termékeknek - mint pl. ez a fixáló is - elmarad a valóban pozitív hatása, mivel már előtte "elrontottuk" az egész sminket. (Csak további véleményt akartam írni, de nem engedett tovább a gép, ha nem pontozom mégegyszer. Bocsi, biztos én vagyok a béna, mert nem tudom, hogy lehet pontozás nélkül írni ismét megjegyzést.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

Réti_D_smink

2012. február 18.

Olcsó, megbízható, tényleg fixál hosszan tartóan, az illata pedig semleges (miután kifújtam néhány másodperc után). Használtam már más drágább terméket, de semmi különbséget nem vettem észre. Ezért maradok ennél, mert olcsó és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Kole

2012. január 18.

Szuper! Én mondjuk csak "ünnepnapokon" használom, de így a sminkem simán kibírja az átbulizott éjszakákat! Az illata pedig nekem eddig fel sem tűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Dalma1111

2012. január 13.

Egyszer olvastam egy blogoldalon, hogy büdös. Azóta nem érdekelnek a blogoldalak, mert nagyon-nagyon befolyásolnak és néha annyi hülyeséget írnak, hogy ketté áll a fülem. Ez a termék egyáltalán nem büdös! Egyszerűen csak van egy furi "szaga", illata, ami nagyon gyorsan elillan. Viszont nagyon-nagyon jó termék. Tényleg tartósít, egyszerű használni, nem érzékeny rá a bőröm (ami nagy szó). Bármikor újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

MelC

2011. november 5.

Nagyon jó, tényleg fixál, szuper az ára. Szerintem nem büdös, mint az egyes blogoldalakon írják, hanem hát van egy kis mellékszaga, ami száradás után elillan. Egyáltalán nem zavaró, főleg, hogy hatásos a végeredmény. Én amúgy sem szeretem az agyonillatosított termékeket, hisz azt is meg kellene fizetni. Meg vagyok a termékkel elégedve, tuti ezt veszem máskor is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

Carmenessque

2011. október 18.

Nagyon szuper fixáló spray, ár-érték arányban kitűnő. A pirosítót egész nap a helyén tartja. Az illata nem valami kellemes, de szerencsére gyorsan elillan. Újravenném (és fogom is! :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.