e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

A szilikonos gumicsík nem töri a pillákat.

molnardoraanna

2012. november 7.

Nekem is az első. :) De egész gyorsan belejöttem, szépen göndörít, semmi problémám nincs vele. Nem tudom a drágábbal mit tudhatnak még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

csillag

2012. november 6.

Nekem nincs összehasonlítási alapom ez az első szerkezetem, nem fogom használni minden nap, de könnyű vele bánni, a pillákat nem töri, gyönyörűen göndörít és jár hozzá még egy pót gumicsík, úgyhogy valószínű nem mostanában kell újra rendelnem,szóval mindössze 395.- Ft-ért nagyon jó kis kütyüt kapunk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

x.aniko.x88

2012. október 6.

Nagyon jól kézre áll és sokkal szebben göndöríti a pilláimat, mint az egyéb drogériás. Az ára is jó. Nagyon szeretem, biztosan veszek még belőle egy tartalékot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.