e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: caarmaa, az összetevőket feltöltötte: rhinestone, Módosítva: 2013. április 1.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A ránctalanító toll speciális hatóanyagai behatolnak a bőr mélyebb rétegeibe és ott fejtik ki hatásukat. A tollban található emulzió feltölti a szemek és az ajkak körüli apró ráncokat, de kitűnő segítőtárs a ráncok megjelenésének megelőzésében is. Búzaproteineket, koffeint, vadgesztenyekivonatot, kamillakivonatot, shea vajat, mangót, vmt. A és E vitamint tartalmaz.

Judith

2012. október 29.

A homlokomon nagyon szépen eltűnteti a ráncokat, ez a fő problémám, meg is oldja, úgyhogy nekem nagyon megéri az árát. Más hasonló termék nem vált be. Szem alá nem ajánlom, max a szem külső zugába ráncokra, mert nekem nagyon kicsípte a bőröm, mintha még "fel is oldotta" volna kicsit a bőröm és nagyon kipirosodott, pedig nem érzékeny. Nekem a felesleg megmarad az arcomon és dörgölésre leporzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Ada

2012. augusztus 24.

Eszméletlen.A szemem körül van néhány ráncocska és a homlokomon 2.Felvittem a krémet és eltűntek.Néhány másodperc volt az egész és erre vittem fel az alapozót.Semmi nem látszott,tökéletes munkát végzett.NAGYON megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Edaru

2012. június 25.

Gyors segítség a nyúzott szemkörnyékre. Valóban azonnal feltölti a ráncokat, kisimítja a bőrt és nagyon jó alapot biztosít a festékeknek. Szuper az orrnyereg ráncokra is, mert halványítja őket és a homlokot is feszesíti. Meglepően jó termék és remek árban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

caarmaa

2012. március 7.

Ma kapta meg ezt a ráncfeltöltő zselét és rögtön ki is próbáltam. Felvittem a nevetőráncaimra és a szemem alatti ráncokra... és meghűltem, mert a nevetőráncaimat teljes egészében feltöltötte!!! Mintha ott se lennének! A szemem alatti ráncokkal viszont már nem tudott mit kezdeni, azok ugyanolyan mélyek maradtak. Ennek ellenére adok neki 5 pontot, mert a mimikai ráncokra tökéletes! Csak ajánlani tudom, de a szem körüli mélyebb ráncokkal már nem birkózik meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.