eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

vendi

2015. június 8.

Jó cucc! Olcsó, hatékony, kényelmes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Jó cucc! Olcsó, hatékony, kényelmes használni.

ViktoriaVrd

2015. június 3.

Szerintem benne van a Top3-mas Ebayes rendeleseim kozott ez a kis cukisag. Hanyinger hetente 10+ ecsetet kimosni kezzel-szappannal nagyjabol haromnegyed oran keresztul, mert ha mar megcsinalom, akkor legyen alapos. Ezzel a kis tojaskaval kb a harmada alatt vegzek mindennel, makulatlanok az ecseteim. Persze a tomottebb ecseteket igy is ketszer atmosom, azokra nincs mas megoldas, de komolyan, mondhatni a hetvegeim megmentoje ez a csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Imo

2015. június 2.

A múlt hónapban ment tönkre az egyik kedvenc ecsetem, pont mosás közben 😢 akkor szerettem volna találni valamit, amivel megelőzhetem a társai elhullását is. Ez a kis "tojás " nagy segítség, mellesleg egyszerű és kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 2.

Dike01

2015. június 1.

Annyira cuki és felettébb hasznos is. Eddig utáltam az ecsetek tisztítását , akár 2-3x is át kellett mosnom a tömöttebb ecseteket vagy azokat amiket folyékony vagy krémes termékek eldolgozására /felvitelére használtam. Mivel a samponos mély tisztítás híve vagyok így pont kapóra jött . Az ára aprópénz amit tud az felbecsülhetetlen számomra. Segít az alapos tisztításban és a rá fordított idő is minimális lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Heloise

2015. május 27.

Nagyon aranyos és felettébb hasznos kis darab. Gyors vele az ecsettisztítás, és tényleg élmény használni. Alig várom, hogy használhassam, holott eddig mindig egy nyűg volt, ha eljött a pucolás ideje. A kisebb ecseteket sebbenzinnel szeretem tisztítani, de a "masszívabb", tömöttebb darabokhoz (pl. alapozó, púder ecset) mindig ezt használom. Így gazdaságos és gyors, kevesebb idő az ecsetek száradása. Ebayről hamar megérkezik, és szinte fillérekbe kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

justfanny7

2015. május 23.

Legjobb ecsettisztító cukiság!! szépen, könnyen kijön minden kosz még a legtömötebbekből is. :) az ára a bónusz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

86csilla21

2015. május 23.

Az ecsettisztítás sose tartozott a kedvenc időtöltéseim közé, de ez a kis tünemény nagyon hasznos..komolyan, meglepett, hogy az árához képest milyen minőséget kap az ember...nagyon vastag szilikonból van, nem lesz könnyen elnyűhető fajta.
Az ecseteket úgy kitisztítja mint az álom, nagy előnye, hogy nem szárad ki az ember keze, ami egyes egyébként is sivatag kacsójú nőszemélyeknél, lásd engem, nem túl kellemes. Ezzel a tojáskával, viszont ez megszűnik, igazi mélytisztítást végez, még a tusecset is mintha új lenne, és mindenki tudja milyen nehéz azt mosni..:) Nekem nincs meg a Sigma nagy ecsettisztító kesztyűje, és valljuk be őszintén, több mint 12.000 forint egy szilikonkesztyűért elég sok..sose adnék ki ennyi pénzt amikor az ebayen 470-ért ez a kis csoda ott csücsül, és tényleg működik...Imádom a kicsikét..:)) HA valamilyen csoda folytán elkopik, akkor tuti hogy legközelebb 2-t veszek kapásból. Maximum pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

mnikc

2015. május 21.

Elsoken a szine fogott meg , nekem a lila van meg.utana pedig le is nyugozott a hatekonysagaval , Feltem hogy majd kenyelmetlen lesz de nem az, nagyon jo kis termek megeri az arat :) az alapozo ecseteim koezepe akarhogy mostam mindig alapozos maradt :) ez a kis cuki pedig meg azt is kiszedi, es el ne felejtsem gyonyoru a felirat rajta :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

clara12

2015. május 20.

Szuper, jól működik, olcsó és szép a színe. Mióta megvettem szinte várom az ecsetmosást :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

totkata

2015. május 14.

Gyönyörűen kitisztítja az ecseteket, pedig nem hittem, hogy nagy durranás lehet, csak az oh my brush blogon Viki ajánlotta, és neki mindig hiszek. Jó tipp volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.