eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

svivko

2015. április 3.

Én az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade (de hosszú neve van a kutya meg a macska!) pasztát csak ezzel a segédeszközzel tudom kiszedni a szemöldök ecseteimből, ujjal mindig maradt festékfolt akárhányszor szappanoztam.
Az igazán tömött ecsetekhez hatalmas nagy segítség, illetve egyszerre akár öt szemecsetet is kimoshatunk rajta, kényelmes méret
Használata: húzd a hüvelykujjadra, a tojás gömböjded fele legyen a tenyeregben, és a többi már jön magától.
Én a Brado Life antiszeptikus barack illatú kézmosó szappanát használom ecsetmosásra, egy év alatt még egyetlen ecsetemet sem bántotta, viszont a legbelső szálakig minden bacit, és festéket kihoz.
Ajánlom, olcsó, nagy segítség! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Ajánlom, olcsó, nagy segítség! :)

kay37

2015. március 31.

Nagyon jó kis segédeszköz! Persze lehet élni nélküle, de nekem megkönnyíti az ecsetmosást.Gyors és alapos munkát végzek vele. Átszámítva kb. 350 Ft-omba került, szívesen ajánlom azoknak, akik több ecsetet is használnak a mindennapokon. A Sigma kesztyűje kb. ugyanez lehet, csak sokkal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

meaviolet

2015. március 30.

Abszolút nem vicc, gyönyörűen kitisztítja az ecseteket, és végre nem szárad ki a tenyerem a sok körözgetéstől :) Szuper kis cucc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.