eBay

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   10 pár
Lelőhely:   online külföldről

Kézzel készített, többféle típus

A doboz ragasztót nem tartalmaz!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Dalmicica

2014. december 16.

Természetes hatású, legalábbis amit én rendeltem. Imádom. 300 Ft-ért 10 pár ilyen szempilla nagyon megéri. 1pár/500 ft-os eurós cucc elbújhat mellette...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

vador

2014. augusztus 10.

Gyakorolgatni és kitapasztalni, milyen típusú pillák állnak jól, kiváló, de elég merev műanyagból készült, szúr, magam részéről hosszabb viselésre csak félbenyisszantva vállalom be őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

tátombák

2014. július 28.

Kb 230 forint körüli áron jutottam hozzá, ami nevetséges, ha megnézzük, hogy a fodrászkellékesekben a leggagyibb is páronként 300 ft-nál kezdődik. Jó eladót fogtam ki, 9 nap alatt ideért, a hétvégét is beleszámítva. Ha jól emlékszem 8-10 típus kapható, és külön az alsó pillasorra is árul. A doboz sértetlen volt, egy apró horpadás volt rajta.
A szempillák végei egy vékonyabb kartonlap alá vannak beragasztva, nem túl egyszerű kibányászni, szállítás közben sem mozdult el egy darab sem. Ollóval ki szoktam őket vágni a helyükről, plusz pár szálat levágok a végükről, mert szép hosszúak.
Az anyaguk elég merev, használat előtt körbetekerem az ujjam végén, hogy könnyebb legyen felragasztani. Nagyon kell vigyázni, mert a pillák töve egy merev drótszerű anyag, sajnos elég szúrós tud lenni, sosem ragasztom egyből a szemzugba.
Egyébként nagyon tartós, egy pár 4-5x simán felhasználható, bár ez függ a ragasztótól/tárolástól/igénybevételtől. 3 dobozt rendeltem, életem végéig elég lesz. Jó vásár volt, bár ennyi pénzért nyilván ne várjon csodát az ember lánya

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Jossie

2014. július 28.

Nemrégen rendeltem én is ebay-ről ezt a fajta tíz darabos kiszerelésű műszempillát, mégpedig két fajtáját. Úgy gondoltam, ha más nem, tanuló pénz lesz, hisz az ára - magyar viszonylathoz képest - hihetetlenül alacsony.
Nemrégiben meg is érkezett és teljesen odavagyok értük. Egyetlen problémám van velük csak, néha fogják magukat és rakoncátlankodnak, sokkal jobban elveszítik az alakjukat, mint amiket eddig használtam, de ez természetesen orvosolható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.