eBay

Ár:   440 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

pacsalia

2018. szeptember 24.

ennyi pénzért nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

ennyi pénzért nagyon jó :)

Pinki

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, nekem a barna ás a lila van meg. Nagyon szép a színük, tartósak, vízállóak. Bizos beszerzem a többi színét is. Könnyű használni, pedig én nem vagyok profi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

b3ttuvagyok

2018. július 25.

nekem nehéz vele dolgozni, egyik fele fog a tusnak másik nem, nehéz vele dologozni, igaz hogy ha sikeresen meghúzok egy tust akkor akár fürdeni is lehet benne nem jön le...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

heedi

2018. május 25.

Tényleg vízálló, de sminklemosó nélkül alig lehet lemosni is.
Nem gondoltam volna, hogy rajtam kívül még mennyien megveszik az efféle az olcsó dolgokat próbaképpen.
Nagyon könnyű használni még kezdőknek is, ráadásul nem kenődik. 5*
(Aki úgy érzi, hogy kezd kifogyni, annak ajánlom, hogy tárolja fejjel lefelé:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Tényleg vízálló, de sminklemosó nélkül alig lehet lemosni is.
Nagyon könnyű használni még kezdőknek is, ráadásul nem kenődik. 5*
(Aki úgy érzi, hogy kezd kifogyni, annak ajánlom, hogy tárolja fejjel lefelé:)

simbenz

2018. április 30.

Elsősorban a tégelyes szemhéjtusokat részesítettem eddig előnyben, az essence kis üvegese nagy szerelmem volt, azonban már nem lehet kapni, így alternatíva után néztem. Filces verzió még egyik gyártótól sem jött be, de ez! Tényleg csodaszer. Bevásároltam a feketéből jó előre- nem tudtam, hogy több színben is elérhető - nehogy 1 hónapig enélkül maradjak, amikor az első kis kedvencem elfogyna. Ami nem történt még meg több hónapi használat után sem, ami miatt piros pont. Nagyon könnyű vele dolgozni, könnyen javítható, megfelelő időben szárad, aztán egész nap a helyén marad! A színe pedig kissé fényes, ahogy én szeretem. Nem ragozom tovább, KÖTELEZŐ DARAB nevetséges áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Orsyna

2018. március 29.

Je nekem is van ilyenem! Ilyen nepszeru?De tenyleg jo.olcso es teszi a dolgat.nem kenodik konnyu hasznalni.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Adnilem

2018. február 23.

Update: Több, mint fél évig bírta :) Most rendeltem újat. ÉS! már van barnában, kékben (szép mély türkiz), lilában (sötétlila) is. Persze rendeltem mindből és már ki is próbáltam őket. A legjobb még mindig! Vettem tőlük egy tus/szemöldökfilc kombót is próbaképpen. A legjobb szemöldökcucc, amit valaha használtam. Nagyon ajánlom mindet. :)

Rendeltem egy pottyoset, meg ezt. A pottyos nekem nem jott be annyira, de ez! Fuuuuu, hat nekem eddig minden tussal az volt a gondom, hogy felkenodik a szemhejamra. Ez ott marad ahova rakom, egesz nap. Sokat bicajozok, izzadok is, de ez a tus akkor is ugyanolyan fekete, nem kenodik el, Szuper! Imadom!

Ennyi penzert meg foleg! :) Love, love, love

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Ennyi penzert meg foleg! :) Love, love, love

Tincs

2018. február 17.

Nagyon olcsó és nagyon jó, szerintem lepipálja az összes drogériás tust. Mély, fekete szine van. Sokszor könnyezik a szemem a széltől és a naptól, akkor ritkán elfolyik, de általában akkor is tartja magát, ha nem piszkálom. Egyetlen hibája, hogy szerintem gyorsan fogy, és a vége felé eltompul a filce.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

mscintia

2018. február 15.

Ez valami nagyon erősen pigmentált termék. Könnyű használni, nagyon tartós, nap végén is úgy marad, ahogy reggel felkentem. :) Újravevős, az ára meg hát.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

takacseszti1985

2018. január 10.

Imádom! Aliexpressen már 61 centért találni :) kb. másfél hónapig jó egy, napi használat mellett.

2018.01.10 - még mindig töretlen a szerelem! :) most is van belőle itthon kb. 20 db :D nyáron is a helyén marad, strandlást is bírja, i-má-dom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.