eBay

Ár:   440 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

sreka

2018. január 7.

Kerestem egy valóban fekete, tartós tusfilcet és megnéztem a KM legkedveltebb szemhéjtus listáját, ott bukkantam erre a termékre.
Tapasztalt ebay-ező vagyok, de kozmetikai terméket még sosem mertem rendelni, de az itteni vélemények alapján rendeltem rögtön kettőt is - a másikat sógornőmnek, aki szintén mindennap használ tust.
Nos, az előttem szólok már szerintem megírták az összes pozitív tulajdonságot, amivel egy szemhéjtust fel lehet ruházni.
Egyszerűen szuper: fekete még este, lemosáskor is, nem kenődik el, nem "ragad fel" a szemhéjamra, nem irritál és akkor az áráról még nem is beszéltem.
Kb. másfél hónapja használom, de még mindig ugyanolyan, mint az első használatkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Vajdus23

2017. október 29.

Nem vitatom a vízállóságát, remekül helyt állt szakadó esőben is, meg se moccant a szememről. Viszont nem intenzív fekete, és építeni sem lehet már, ha megszáradt, mert konkrétan a filc lehozza az első réteget a szemhéjamról, ahogy áthúzom rajta. Mivel nem annyira vékony, nagyon precíznek kell lenni, hogy ne annyira feltűnő vonalat húzzunk, és a vékony cicafark kivitelezése is elég nehézkes, főleg, amikor már kifogyóban van, mert akkor a végéből már nem jön a termékből. De 200 Ft-ért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

PSophiee

2017. szeptember 30.

Napi szinten használom, nagyon tartós, intenzív fekete színe van, könnyű és gyors vele dolgozni.
Szerencsére semmiféle irritációt, problémát nem okozott eddig, így bátran újra fogom venni, ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

hagane1994

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem, mert nem kenődik el a szemhéjamon és nem fogy ki hamar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem, mert nem kenődik el a szemhéjamon és nem fogy ki hamar

blackcat00616

2017. július 21.

Valami fenomenális :) Mivel nagyok a szemeim a tusvonalam mindig a szemöldököm alá kenődött :/ Rengeteg drága, olcsò terméket használtam, ami vagy lekopott, lepergett, többje csìpte a szemem, de ez teljesen az ellentétje. Egész nap tart, nem kopik. Matt fekete. Én nem tudok cicaszemet rajzolni vele sehogysem (ez az én ügyetlenségem), másik tussal oldom meg. Olcsò, tartòs, érzékeny szeműeknek is ;) Jár az 5 csillag

Update: Imádom, régóta kedvenc, de ami változott rajta az, hogy sokkal rövidebb a filc része, ami jócskán megnehezíti a használatát :/ Ez elég idegesítő, főleg, mert erre nem vagyok allergiás, nem csípi a szemem, erősen pigmentált és tartós. Ami bevált azt nem szeretem lecserélni, de úgy érzem kénytelen leszek, főleg, hogy egyre nehezebb beszerezni (attól tartok, hogy megszűnik)

Update2: Már megszoktam, hogy rövidebb a hegye, színben és tartósságban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Hoagirl

2017. július 19.

A drogériás filces tusok az utóbbi időben sorra kudarcot vallottak, így arra gondoltam kipróbálom ezt az ebayes verziót, max. bukok vele 207 Ft-ot. Nagyon hamar megérkezett, lefóliázva kaptam kézhez. Egy hónapja használom, heti minimum 5x, és még mindig tökéletesen működik. Elég festék van benne, szép fekete, könnyű vele meghúzni a tusvonalat, akár vékony vonalról, akár vastagabbról van szó, könnyen irányítható. A hegye kellően rugalmas, nem túl merev, nem szúrja ki a szemem sminkelés közben, a formáját is megtartja, nem "szálasodik" ki. Nem maszatolódik, nem pereg, nekem eddig mindig csak az esti sminklemosás mozdította el, addig tökéletesen tartott. Tapasztalataim szerint a drogériás filces tusok ilyenkor már kifogynak, (ezért is pukkantam be rájuk...) de ebben még van festék rendesen, kíváncsi vagyok ilyen gyakori használat mellett meddig tart ki. Mindenesetre én már beszereztem az utánpótlást is, biztos ami biztos, de hogy őszinte legyek ennyi pénzért ez a minőség még úgy is megérné ha havonta újra kéne venni... Maximálisan elégedett vagyok vele, örülök hogy adtam neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

kittleranna

2017. május 17.

Szerintem soha nem fogok másik tust használni. Tökéletes, erős fekete. Jól kezelhető, nagyon sokáig elég. Ezzel tényleg lehet tökéletes cicaszemeket csinálni! Sajnos előfordult már, hogy elaludtam benne és reggelre meg sem mozdult. Ettől függetlenül nem kell vele küzdeni lemosáskor, szépen lejön. Inkább kopik, mint maszalódik. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

szabah17

2017. április 18.

Első ebay-es rendelésem, azért ezt választottam mert ha esetleg nem érkezik meg vagy gond lesz vele, nem bukok rajta sokat. De mennyit nyertem! Lassan 2 éve megvan, még mindig van benne festék és még mindig tartós , a filces kiszerelés ellenére. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

mesiikee

2017. március 28.

Nem tudok róla rosszat mondani. Olcsó de szuper. Tartós és nagyon szép fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Nem tudok róla rosszat mondani. Olcsó de szuper. Tartós és nagyon szép fekete.

onessin

2017. március 15.

Jobb, mint bármi más számomra! Valóban egész nap a helyén marad, egész szép a feketéje is, intenzív, de nem bántóan kormos :) Nekem a tökéles szín, vastagság és tartósság fillérekért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.