eBay

Ár:   440 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

MONI17

2017. február 14.

Tényleg nagyon jó tus színre és száradásra és könnyen is lemosható micellás vízzel, viszont simán elkenődik pár óra múlva a pislogástól, de ennek ellenére 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

dorottya96

2017. január 13.

Na ez tényleg elképesztően jó tus.Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, és huhh. Nem maszatolódik, precíz ívet lehet vele húzni-és mindemellett könnyen lejön a nap végén. És az ára? Remek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

karaibrahimgil

2017. január 11.

A második legjobb tus, amit eddig használtam. A legjobbat is Kínából rendelem, kettesével 2 dollárért, de sajnos nem talaltam meg a Krémmánián (rózsaszín alapon fekete pöttyös, hasonló ceruza, de ennél is kicsit tartósabb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

beeeszti

2016. december 16.

+1 rajongója vagyok ennek a terméknek!! Sokadjára rendelem már újra, sőt, mostanában már tízesével szoktuk kolléganőkkel/barátnőkkel együtt, mivel mindenki kérdezi, mivel húzom a cicás tusvonalat. Szuper tartós, nap végére épp hogy megfakul egy picit, és szerintem nagyon szép vonalat lehet vele húzni. Persze a cicafarkat talán egy picit nehezebb meghúzni talán ezzel, mint egy jó lendületes, ecsetes tussal, de ezen viszont szerintem sokkal könnyebb javítgatni, én korrektorral szoktam "élesíteni" a farkincán egy ferde lapos ecsetke segítségével. Szinte minden nap ezt használom, ezzel vagyok meg a leghamarabb, és még szemhéjpúder felett is egész szépen fog! Nagyon megéri az árát és ahogy már előttem is írták, ha beszáradna, a filces hegyét könnyen ki lehet húzni és fordítva visszatenni, így újra használható. Nekem még az is segít, ha fejjel lefelé tárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Ancsa1230

2016. november 5.

Nekem nagyon bevált, személy szerint imádom. Tartós,tökéletesen fekete.A feje olyan kialakítású,hogy tökéletes vastag illetve vékony tusvonalat is lehet vele húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Dea

2016. október 29.

Első használaton túl vagyok, azt be kell, hogy valljam, hogy nekem ez volt az első filces szemhéjtusom, és most már értem, miért nem használtam eddig ilyen terméket xd Nagyon precíz vonalat lehet vele húzni, szép,intenzív fekete, cicafark megrajzoláshoz tökéletes, viszont annak nem való, aki csak gyorsan szeretne vele feldobni egy szemhéjtust, de egyébként szerintem ár-érték arányban abszolút megállja a helyét :) Csak a filces megoldás nem való mindenkinek például nekem se T.T

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

mymakeupcakes

2016. október 14.

Ezer éve használom, imádom. Nem mászik el, tartós, nekem ezek a fő szempontok az értékelésnél. Nem egy éjfekete szín, de a világos bőrömhöz, vörös hajamhoz tökéletes. Nem kérdés, hogy mindig újraveszem - és nekem eddig még sosem száradt be, pedig napi szinten használom, szóval kap levegőt rendesen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

ViktoriaVrd

2016. október 5.

love love love. imádom, nap mint nap ezt használom, tartós, pigmentált, könnyű használni és szép vonalat húzni vele. számomra szent grál volt, mikor egy angol videósnál láttam, hogy az összes filces tus hegyét ki lehet húzni és meg lehet fordítani -- és voliá, egy full új hegyű tus. Alapból se drága, de így "duplán használva" végképp nem. Gondolkodtam, hogy az összetevők hiányában lecserélem valami márkásra, de fájna a szívem párezer forintot kiadni értük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

melita13

2016. szeptember 22.

Ennyi pénzért ajándék. Szép vonalat lehet vele húzni és tényleg nagyon tartós. Lentebb olvasom, hogy van akinek beszárad. Nálam nincs ilyen probléma, kb 3 hónapja vettem és mivel nem sokszor húzok tusvonalat, még bőven van benne és egyáltalán nem száradt be. Azért már úton van a következő, ha ez elfogy, legyen mihez nyúlnom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Dianne

2016. augusztus 30.

Szörnyű. Soha többé nem venném meg. Olcsó volt, jókat írtatok róla. Nekem pár használat után beszáradt pedig jól tároltam. Egyáltalán nem éjfekete, inkább szürkés és hamar kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.