eBay

Ár:   440 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

csillu

2016. augusztus 24.

Tökéletesen hozza azt, amit ígér. Ha nem is vízálló, de izzadást, könnyet, hosszú napot simán bír. Könnyen szárad, ezért nem is maszatolódik. Szép, precíz vonalat lehet húzni vele. Színe is rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Emmeline

2016. augusztus 19.

A próbanapja pont egy közeli rokon temetésén volt, szóval jó sok sírást és törölgetést kellett elviselnie a cicás vonalnak, de simán bírta. Nem teljesen szénfekete, de könnyű vele rajzolni, és a helyén marad, csak azt bánom, hogy eddig nem volt ilyenem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Andicska77

2016. augusztus 13.

Ez a kis 300 forintos szemhéjtus maga a csoda. Ebay-ről rendeltem az elsőt az itt olvasottak hatására, és mondhatom nem csalódtam. Nem kenődik fel a szemhéjam tetejére, ami nálam még tökéletes alapozás ellenére is előfordult a legdrágább szemhéjtusoknál is. Tartós, egy kemény izzasztó bulis éjszakát is kibír, és gyönyörű éjfekete színe van. Lehet vele vékony és vastagabb vonalat is építeni ki milyet akar. Valamint ha ráhúzom a vonalat a már meglévőre nem húzza le róla a már rajta lévő réteget. Nekem bevált azóta már többször rendeltem magamnak és kolléganőmnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

arcoiris

2016. július 21.

Olcsó, de azért egy essence tus is többet tud! A színe nem tömör fekete, felkenve vizes, áttetsző sajnos. És azért messze nem vízálló. Olcsó és könnyű vele rajzolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

vivi.szivi

2016. július 5.

röviden: este lefekszek, reggel ugyanúgy kelek :-) [persze azért igyekszem estére letörölni, mert hát az unknown összetevők azért ijesztőek :D]

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

tagnes96

2016. június 22.

Ezzel sem tudok szép tusvonalat húzni, de szerintem soha nem fogom megtanulni. Nem rossz, de sokszor át kell húzni, hogy szép legyen a színe. Meg nekem elkezdett kifolyni. Lehetne a hegye egy kicsit vékonyabb, mert én csak nagyon vastag vonalat tudok vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

vador

2016. június 21.

Szerintem kissé gagyi és nem leszek hajlandó ezt elnézni csak mert occó.
Szép fekete, könnyű vele cicaszemet húzni, de hamar elkezd foltosan fogni, a hegye meg szöszölődni. A tartósságától úgy látom, a fedett szemhéjú sorstársak nincsenek lenyűgözve, hát én se, de erre való a szemhéjalapozó, végülis.
Persze, tulajdonképpen van olyan olcsó, hogy ne fájjon havonta újat bontani, de erre meg azt mondom, hogy a Missha egy ezresért egy év múlva is hibátlan minden paraméterében, és 1x1000 még mindig legitimebb, mint 12x250.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Szerintem kissé gagyi és nem leszek hajlandó ezt elnézni csak mert occó.

fokid1

2016. június 16.

Egy pillanat alatt sikerült megszeretnem, egyszerű vele dolgozni, nagyon szépen pigmentált, nem irritálta a szemem, az ára verhetetlen, kb 6 óráig bírta nekem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

alexa48

2016. június 13.

Egyszerűen tökéletes...imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Egyszerűen tökéletes...imádom :)

balazsdora

2016. június 7.

Nagyon nem. Igaz, hogy könnyű vele dolgozni, de minimum kétszer át kell húznom, hogy mutasson, ráadásul frankón lepergett mire otthonról beértem a munkahelyemre. Sajnálom, most sem találtam meg a tökéletes tust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.