eBay

Ár:   440 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

borntobe

2016. június 2.

Na végre megérkezett :) Hát ez elképesztő. Hétvégéken gyerekprogramokon önkénteskedek, mint arcfestő, nem, nem a kicsiknek mentem neki ezzel, hanem rólam nem olvadt le úgy, hogy a számba folyt a saját alapozóval kevert izzadtságom a tűző napon. Kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Rosemodee

2016. június 2.

Legjobb tusfilcem eddig. Ára vicc. :)

Legjobb tusfilcem eddig. Ára vicc. :)

nussera

2016. május 10.

Sajnos nekem nem jött be, azt is elképzelhetőnek tartom, hogy selejtes/régi darabot sikerült kézhez kapnom. Nem volt elég erősen pigmentált, sokszor át kellett húzni a vonalat, hogy igazán fekete legyen. Vízállónak sem mondanám, a rejtett szemhéjamon hamar megfakult, elmaszatolódott. Kb. 1 hét után elkezdett beszáradni, a filces fej pedig morzsolódott. Igaz csak 1$ volt, de még az is kár volt érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

miru9

2016. május 10.

A rózsaszín-pöttyös után gondoltam kipróbálok egy újat. Vízálló, nem maszatolódik, napi használat mellett is sokáig kitart, de sajnos egész hamar beszáradt. :( Nekem a másik jobban bejött.

brigi50c

2016. május 8.

A sok pozitív vélemény és youtubeos termékbemutató után úgy gondoltam, egy dollárt és pár hét várakozást megér a dolog. Eddig sohasem váltak be a szemfilcek, ugyanis olajos a szemhéjam és nem tapad meg rajta a festék, van amelyik egyáltalán nem is fog rajta. Ez a szemfilc kivételt képez, ha nem is tökéletesen és első húzásra, de befogja a szemem. Tényleg vízálló, kézfejről még dörzsöléssel is alig jött le, szóval strapabíró is. Egy csillagot sajnos le kell vonnom azért a tényét, hogy a filces hegy miatt csak szemhéjat megfeszítve lehet vele vékony winget húzni kívül, nem szeretem feszgetni a szemhéjamat tizenéves korom óta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

garamvari

2016. április 28.

Az eddig használt legkiválóbb tus amivel találkoztam. Nem kenődik, nem irritál, erős matt fekete színe van. Az ára miatt nem mertem sokáig rendelni, ,mert azt hittem hogy ennyi pénzért nem lehet venni jó minőségi kozmetikumot. csúcs szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Bajbus

2016. április 22.

Az itteni vélemények miatt rendeltem meg, úgy gondoltam 290Ft ingyenes szállítással nem nagy bukás hogyha használhatatlan! :) de ez korántsem az! Őszintén mondhatom hogy a 3ezer forintos max faktoros hasonló filces tust lazán simán veri, filces tus kategóriában nekem mindent ver amit próbáltam! :D nagyon boldog vagyok vele! Ha egy kicsit lefelé döntve használom szépen egyenletesen adagolja a festéket, tökéletes vonalat lehet vele húzni! Jah és szép mélyfekete, matt finish! Ah teljes a boldogság! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

erika81

2016. április 2.

Ha jól emlékszem év végén volt egy összefoglaló, aminek hatására az év utolsó napján megrendeltem ebből a tusból 3 db-ot. Nem érkezett meg a kiírt határidőig, így rendeltem még 3 db-ot, így február végére volt 6 db tusom.
Tartottam tőle, mert az előzőleg használt flices tust nem bírta a szemem. Ezért eddig zselés tust használtam, viszont nem minden reggel volt időm vele bajlódni.
Ez viszont azt kell mondjam hogy tökéletes.
Az ára vicc, egész nap tart, könnyű lemosni, nem irritál. Mi kell még?
Egy hónapja minden nap használom, de még nem tűnt fel, hogy a végét járná. A felhalmozott készletemmel azt hiszem meg leszek egy darabig!
Köszönöm, hogy felhívtátok rá a figyelmem! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Ez viszont azt kell mondjam hogy tökéletes.
Az ára vicc, egész nap tart, könnyű lemosni, nem irritál. Mi kell még?
Köszönöm, hogy felhívtátok rá a figyelmem! :))

barbusus93

2016. április 1.

Életem legjobb szemhéjtusa filc kiszerelésben. Azt hiszem a januári havi kedvenceknél láttam és már akkor rá is kerestem az ebay-en csak akkor még nem vettem meg sajnos így lemaradtam róla.1 hónapja 700 ft körül rendeltem meg de ez a kis csodaszer minden pénzt megér. Egyszerűen hihetetlen számomra, ez a filc, mivel az előző filcek, amelyeket eddig kipróbáltam nem voltak elég intenzívek és tartósak sem. Aztán a gél állagú tusokkal próbálkoztam, és ahogy megláttam a havi kedvenceknél, gondoltam adok még egy esélyt a filceknek. Teljes mértékben pénztárcabarát termék és számomra pozitív csalódás egyaránt. Ezek után nem vagyok hajlandó más filchez nyúlni, tartós, intenzív, olcsó, nem igényel nagy erőfeszítést a letörlése sem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

rocknrose

2016. április 1.

2016. október 12.: Hát ez valami isteni... ennyi pénzért meg aztán pláne. Tartós, szép fekete színű és nem úgy tűnik mint ami hamar ki fog száradni ^^

UPDATE: És milyen igazam lett! :) Az első tubust, október 6-a óta használom (tehát féléve) és még mindig ugyanolyan jó, mint a legelső használatkor. A kolléganőimnek is rendelnem kellett, mert nem hitték el, hogy ilyen létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.