eBay

Ár:   440 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

pampamacska

2016. március 31.

tényleg nagyon jó és erős, bár nekem sokkal macerásabb,mint simán ecsetet használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Sofi

2016. március 29.

Szerintem ez borzalmas. Nem fogja be a bőrömet, rá ragad az alapozó és csak nagyon halványan darabokban fog. Egy hét után már kb. beszáradt. Persze lehet, hogy csak rossz darabot kaptam, de sajnos ez bizony használhatatlan, pedig úgy szerettem volna egy jó filces tust:(

Update: nem hagyott nyugodni, hogy miért nem válik be, gondoltam hátha olyan mint az essence szemhéjtusai, hogy ha kihúzom a hegyét akkor ott lapul mögötte egy másik hegy a szivacs másik végén és így is lett:) Szóval meglátjuk, hogy így hogy muzsikál az új hegyével, aztán updatelek.

Update 2: Semmi változás, így is borzasztó. Nem lehet javítani, nem lehet átmenni rajta még egyszer, hogy feketébb legyen, mert leszedi önmagát. Bezzeg a kezemen fog rendesen, a szememen már nem. Közben megvettem a Catrice filces tusát, az ezerszer jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

vikica95

2016. március 15.

Ennyi pénzért nagyon megéri.Tartós,szép fekete színe van,több mint fél éve használom és még mindig fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

boni04

2016. március 9.

Ehhez nincs mit hozzáfűzni, megvett kilóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Ehhez nincs mit hozzáfűzni, megvett kilóra.

targa

2016. február 27.

Teljes mértékben megéri az árát, sőt! Kis csoda! Nem kenődik, nem maszatol, egész nap a helyén marad. És tényleg igazi mélyfekete!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

pocok1992

2016. február 27.

a sok pozitív vélemény miatt rendeltem.
nem vártam csodát, de mégis :))
nagyon szuper!
szép fekete színe van, nem mosódik el könnyen, hosszú ideig tart.
rendelek egy zsákkal és mindenkinek elmondom mennyire király :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

a sok pozitív vélemény miatt rendeltem.
nem vártam csodát, de mégis :))
nagyon szuper!
szép fekete színe van, nem mosódik el könnyen, hosszú ideig tart.
rendelek egy zsákkal és mindenkinek elmondom mennyire király :D

babyface

2016. február 10.

nekem sajnos nem lett akkora nagy durranás... kicsit bánom is, hogy egyszerre hármat is rendeltem belőle... bár annyi baj legyen hiszen NEVETSÉGESEN olcsó. :) régen nagy cicaszem mágus voltam, amióta azonban műszempillám van, annyira kiemeli és cicásítja a szememet, hogy igazándiból nem is vagyok rászorulva a tusra. de gondoltam, ha lúd legyen kövér. mondanom sem kell, hogy nagyon nehezen tudtam a pilláimtól megfelelően kipingálni magam. :D az enyém valamiért nem is volt annyira pigmentált, az egyik szemhéjamra szépen fel is kenődött, de a legrosszabb, hogy darabosan jön le sminklemosóval is isten őriz, hogy egy ilyen kis paca a szememben landoljon... :( régen biztos sokkal nagyobb hasznát vettem volna és így se kizárt, hogy néha érte fogok nyúlni, de hétköznapokban inkább kihagyom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Armosanna

2016. február 4.

Nagyon tartós, nagyon fekete, nagyon szeretem :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Nagyon tartós, nagyon fekete, nagyon szeretem :P

fannipanni

2016. január 24.

Én nem vagyok elájulva tőle... oké, szép fekete színe van, nagyon tartós, de dolgozni vele borzalmas, és mintha 2 hét után alig lenne már benne. Mindenesetre egy próbát megér, hiszen csak 1 dollár körül van az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

peto.kittus

2016. január 21.

Olcsó csodaaaaa! Nagyon szép szemhéj vonalat lehet vele csinálni és nagyon szép erős fekete színe van. Egész nap tart, nem kenődik, nem mosódik.
Micellás vízzel könnyen leszedhető. :) Perfect!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Micellás vízzel könnyen leszedhető. :) Perfect!