eBay

Ár:   440 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

lia007

2016. január 21.

Rendeltem a tesómnak is és magamnak egyet, szerintem ár érték arányban nagyon jó! Teszi amit kell, viszonylag tartós is, hétköznapokra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Oswin Oswald

2016. január 17.

Olvastam a jobbnál jobb véleményeket róla, de voltak kétségeim, mert esetemben nagyon speciális körülmények között kell megállnia a helyét. Mondom, hogy miért:

Reggelente 4 óra előtt kelek, fél órát szánok az arctisztítás-fogmosás-fésülködés-smink-öltözködés feladatok letudására, ha el akarom érni a buszomat. Este fél 8 előtt nem is igen érek haza, azaz naponta több, mint 12 órát kellene, hogy kibírjon rajtam, súlyosbítva ezt a zsíros arcbőrömmel és szemhéjammal. Rajtam semmi sem bírna ki ennyi időt - gondoltam én, de azért egy-két különlegesebb alkalomra jó lett volna egy tartósabb tus, ezért megrendeltem, 250 kemény magyar valutáért.

Aztán egyik reggel még félálomban megvilágosodtam, hogy mégiscsak érdemes lenne tesztelni, hogyan állja a sarat egy rendes munkanapon. Nem viccelek, az én ügyetlen kezeimmel, úgy, hogy kb. 10 perce lehettem ébren, olyan precíz vonalat sikerült húznom mindkét szememre fél perc alatt, hogy nem győztem ámuldozni. Induláskor esett az eső, de ernyőm nem volt és két átszállást is kibírt elkenődés nélkül. Az íróasztal melletti ásítós, délutáni szemdörzsölést is kibírta. Este pedig amikor belenéztem a tükörbe: ugyanolyan volt, mint amikor reggel felrajzoltam. A Balea érzékeny bőrre való micellás vizével pedig két mozdulattal le tudtam törölni.

Mi ez kérem, ha nem valami kínai varázslat? Innentől az sem érdekel, ha plutóniummal szennyezett bitumen is van az összetevők között - egy szatyorral fogok belőle rendelni, hogy még az unokáimnak is jusson belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

LauraDorina

2016. január 15.

Ajándékba kaptam, próbára, mert soha nem találok magamnak jót. Eddig tökéletes a színe, jó vonalat lehet húzni vele, remélem jó lesz hosszabb távon is, ha nem akkor updatelek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 15.

helgus96

2015. december 30.

Nagyon nagyon szeretem! Nem gondoltam volna, hogy egy a 200ft-os tus lesz a kedvencem! Ez az egyetlen olyan tusom, amivel szép, egyenletes vonalat tudok húzni.Nem kopik, egész nap a helyén marad! Már nyúzom a drága párom, hogy mikor rendel már ebay-ről, mert nekem kell még ebből.. :) Az előttem szóló írta, hogy zsíros szemhéja van, nekem is egy kicsit, én előtte rakok a szemhéjamra korrektort és úgy kenem fel a tust, nekem így tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Bolvarin

2015. december 27.

Olcsó, könnyű vele dolgozni, szénfekete, viszont az én zsíros rejtett szemhéjamon ez sem tart tovább 4 óránál és még a szemhéjamra is képes felragadni...:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

dalmavarga

2015. december 20.

Igazán jó kis termék, egy gondom van vele, hogy a hegye nem olyan tű végű így nehezebb vele vékony tusvonalat húzni, de ez az értékéből nem von le. Roppant tartós és mély fekete színű, 1$-ért (vagy sokszor még olcsóbban is kapható) szerintem ajándék. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

illesbb

2015. december 19.

Még csak néhányszor használtam, de eddig nagyon bejött. Ez az első filces tusom, szóval még kicsit tanulnom kell a használatát, de viszonylag könnyű vele szép vonalat húzni. Nem kenődik el, nagyon tartós és ráadásul nagyon könnyen le tudom mosni sminkeltávolító kendővel, dörzsölni sem kell. Egyedül az aggaszt, hogy nem tudom mi van benne. De eddig irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

pi

2015. december 15.

Tegnap jött meg ,este húztam is egy vonalat a kezemre ma este még mindig fent van pedig fürödtem+ kismilliószor mostam kezet (megjegyzem kórházi fertőtlenítős szappannal). Igen meglepődtem, reggel hát a szememen is kipróbáltam, még mindig fent van ahogy reggel feltettem, meg sem moccant, az ecsetével még kicsit ismerkednem kell ,de szerintem azzal sem lesz semmi gond, ennyi pénzért egy ingyenes szállítással a hülyének is megéri. Az astort tusfilcemet simán lenyomja, már csak arra leszek kíváncsi meddig lesz elég, minden napos használat mellet, biztos ,hogy újra fogom rendelni 10/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

agixa

2015. december 8.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon tartós és nem repedezik be, válik le darabokban! Szépen és könnyen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Cristally

2015. december 7.

Nagyon szuper kis filces tus, erős színe van és tényleg tartós. Könnyű a használata és szép vonalat lehet vele húzni, én ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.