eBay

Ár:   440 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Matilda

2015. december 4.

Ahogy láttam a cikket róla, rögtön rendeltem is egyet. Mikor megérkezett és kipróbáltam a kezemen, rendeltem még kettőt.
Kb 3 éve feladtam a kísérletezgetést a nálunk kapható filces tusokkal, mert vagy nem fogtak, vagy kiszáradtak 3-4 használat után, vagy nem volt elég erőteljes a színük... és mindezt 1500 ft-ért, kidobott pénz. Ez a tus annyira jó, hogy fényévekre van a többi általam próbált márka hasonló termékeitől, arról nem is beszélve, hogy nevetséges 260 Ft-ba kerül. Gyönyörű erős fekete színe van, könnyen felvihető, folyós állagú és ebből adódóan, akkor sem morzsolódik ha többször átmegyek rajta. A tartósságával is elégedett vagyok, nálam kibírja az egész napot, pedig nagyon zsíros a szemhéjam, de nem folyt el és nem is tapadt fel a szemhéjamra. Szerintem a filces tusokkal a legkönnyebb dolgozni, mert olyan mintha egy tollat fognék, biztosan áll a kézben, nagyban megkönnyíti a felvitelt.
Mostanában nem is húztam ki a szemem gyakran, mert reggelente nincs rá időm, hogy szórakozzak a zselés tussal, fel-le tekergetni a kupakot, hogy ne száradjon ki, meg mosogatni az ecsetet. Ezzel viszont 2 perc alatt megvan a tökéletes tusvonal. A lemosása is nagyon egyszerű, ami meglepő, mert azt hittem, hogy ha ennyire tartós, akkor majd sikálnom kell, hogy lejöjjön, de nem. És a legmeglepőbb az, hogy miután lemosom micellás vízzel, a vattakorong alig lesz fekete. Más tusoknál 3-4-et is el szoktam használni a 2 szememre, ennél 1 és bőven elég. Nem tudom, hogy ez másnak is feltűnt-e, de mindenesetre ez is egy plusz pont nálam.
Összességében maximálisan elégedett vagyok vele. Most már kipipálhatom, hogy megvan a tökéletes tus, nem kell tovább keresgélnem. *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Avanindra

2015. december 2.

Ez-egy-álom. Én 350Ft-ért vásároltam meg, de később láttam, hogy olcsóbban is hozzá lehet jutni. Őszintén szólva még ez se sok érte. Sőt! Ahogy megkaptam, egyből ki is próbáltam. Gyönyörűen lehet vele tusvonalat húzni. Aztán rájöttem, hogy én igazából egy 1,5 órás terepfutást terveztem. Ilyenkor ömlik rólam a víz... De ez a csoda meg se moccant. Én nem is gondoltam volna, hogy létezik ilyen (drágább kivitelben sem). Smink lemosóval nagyon könnyen lejön. :) 5* Egyből rendeltem még 2db-ot, hogy legyen utánpótlás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Odil

2015. november 24.

Itt is szívcsücsök, egész nap meg sem mozdul, triviális a használata, és nincs tőle semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Ciculi1990

2015. november 22.

Még csak 1x próbáltam ki, de eddig tökéletes!! Nem maszatolódik el, és lemosni nagyon könnyű. Kedvencem lesz. :) Biztos hogy fogok még rendelni!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

nagy.karolina.0723

2015. november 22.

Krémmániás ajánlásra próbáltam ki. :) Ár-érték arányban kiváló cucc.
Elsőre kicsit furcsának tűnt, mint egy sima filc, csuklón csináltam tesztet, biztos, ami biztos... :)
Tökéletesen kibírta a munkanapot, viszont lemosni sem volt nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Krémmániás ajánlásra próbáltam ki. :) Ár-érték arányban kiváló cucc.
Tökéletesen kibírta a munkanapot, viszont lemosni sem volt nehéz.

emagdi

2015. november 21.

Tökéletes. Könnyen és szépen rajzolható, tartós, nem kopik, nem maszatolódik, nem pereg le.
Ennyi pénzért meg ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 21.

Ennyi pénzért meg ajándék :)

Lynetth

2015. november 20.

Elképesztő, komolyan. Reggel fél hétkor került a szememre, és este fél kilenckor úgy mostam le, hogy nyoma sem volt az eltelt időnek.
Kell még ilyen, sok. A kezemhez celluxozok egyet-kettőt, asszem, ez valóban must-have cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Drea

2015. november 8.

Először rendeltem, de valószínűleg nem utoljára. Ez az eddigi legjobb tusom, ami az olcsóbb kategóriás termékeket illeti.
Könnyű dolgozni vele, nem maszatolódik, kopik, egész nap a helyén marad. A színe szép, intenzív fekete. Sminklemosó kendővel könnyű lemosni. Teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

kissenikor

2015. október 26.

Favorit! A legjobb, amit eddig próbáltam, attól függetlenül, hogy melyik mennyibe került (tehát nem csak az ár-érték arányt figyelembe véve...ha azt is, akkor 10 csillagos :))! Egész nap tart, pedig nekem kissé zsírosodó a bőröm, de nem pereg le, nem maszatolódik. Könnyű használni, gyorsan lehet (és kell, mert hamar szárad) vele dolgozni. Már többször újrarendeltem és ezután is ezt fogom használni. Kb 2 hónapig bírja a festék, utána veszít intenzitásából a szín, így le szoktam cserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

svivko

2015. október 25.

Update: Fogalmam sincs hányadikat bontottam a héten, már ott tartok, hogyha az utánpótlást nyitom ki, enyhe stressz jön rám, míg meglelem eBayen, mert félek, hogy abbahagyják a gyártását, pont ezért mindig legalább 5-öt rendelek belőle. :D
Mentségére szóljon, lassan egy éve használom őket, és még egyik sem fogyott ki úgy istenigazából kidobás előtt, csak mikor a vége elkezd szöszölődni 2 hónap használat után, és megtörik, kevesebb festék megy bele, én inkább előkapok egy új, lefóliázottat, hiszen még mindig csak maximum 230 Ft-ről van szó!
Isten (vagy ördög?) műve ez a termék. Ahogy Szandim mondta, az év terméke díjat viszi nálam. Hosszútávú használat mellett is tartom a lenti véleményem, talán annyit tennék még hozzá, hogy bár nagyon agyinak tűnik a termék, nekem egy szempillám nem görbült tőle. ;) Sőt, egy éve tökéletes a tusvonalam reggeltől estig.

220 Ft-ért lőttem ezt a teremtményt. És működik! Van benne anyag is rendesen, ha erősen nyomom a kézfejemre kész festékpöttyöket hagy - így nem fog egyhamar kiszáradni a hegy sem. Szép fekete, félmattra szárad, a hegye szuper a tövénél kicsit merev, de a hegye hajlik kellőképpen.
Ennyi pénzért ajándék, de csodát ne várjunk tőle. Száradás után -ha javítanánk-, felhúzza az alatta lévő réteget, de vissza lehet tapogatni a színt. Tényleg vízálló, de zsíros szemhéjon alap nélkül nap végére lekopik, csak szépen.
Szeretem tusfilceket, egyszerű bárhová magunkkal vinni, ha utazunk bárhová, most már tuti nem az ezerpárszázas Catrice-t fogom venni, az még randábban feloldja saját magát, hanem inkább ezt. :)
Nem irritált, de használat előtt érdemes vékony bőrfelületen tesztelni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Nem irritált, de használat előtt érdemes vékony bőrfelületen tesztelni. ;)